REGION BRUJI O SKANDALOZNOM PONAŠANJU SELEKTORA SRBIJE: Dragan Stojković psovao "šiptarsku majku" igračima Švicarske (VIDEO)

Sramotni trenutak dogodio se nakon drugog pogotka Srbije za vodstvo 2:1 u 35. minuti utakmice.

• Šareni svijet

• 02. Dec. 2022  02. Dec. 2022

• 6

Izbornik reprezentacije Srbije, legendarni Dragan Stojković Piksi izazvao je pravi skandal nakon što je poslije gola Dušana Vlahovića neprimjereno vikao prema švicarskim nogometašima.

"Jeb**m li vam majku šiptarsku u pi**u!", grmio je Piksi uz aut liniju prepun emocija.

Ipak, samo devet minuta kasnije Embolo je izjednačio na 2:2 i vratio je stvari na početak.