PRESIDENT CUP: Pjanić se vratio nakon više od mjesec i postigao gol Al Nasru (VIDEO)

Al Sharjah je došao do vodstva u 57. minuti, kada je mrežu Al Nasra pogodio Caio.

• 31. Jan. 2023  31. Jan. 2023

• 0

Nakon skoro mjesec dana pauze, bh. reprezentativac i fudbaler Al Sharjaha Miralem Pjanić, postigao je gol u pobjedi i prolazu dalje protiv Al Nasra na gostovanju 2:1 u President Cupu.

Bosanskohercegovački reprezentativac Miralem Pjanić još uvijek je pod suspenzijom zbog crvenog kartona u ligi Ujedinjenih arapskih emirata, ali ima pravo nastupa u Presidents Cupu.

Jedanaesterac u 73. za goste izveo je Miralem Pjanić i bio siguran sa bijele tačke i vodstvo od 2:0.

Al Nasr je ublažio poraz tri minute prije kraja preko Tozea, navodi N1.