Sport
SJEĆATE LI SE SJAJNOG MARKA PJACE: Bio je Pjanićev suigrač u Juventusu, a onda su se dogodili strašni pehovi…!?
20. Okt. 20190
Marko Pjaca se na najbolji način oprostio od modrog dresa, a već od sutra postaje Pjanićev suigrač u talijanskom prvaku Juventusu
Sport
21. Jul. 2016 21. Jul. 2016
0
Nogometaši zagrebačkog Dinama u drugom su pretkolu Lige prvaka na Maksimiru s 3:2 pobijedili skopski Vardar, te je s ukupnih 5:3 prošli dalje. Marko Pjaca je bio dvostruki strijelac s penala za Dinamo, te je asistirao Machedu kod trećeg gola.
Pogotke za Vardar postigli su Velkoski, a autogol je postigao Schildenfield.
Marko Pjaca se na najbolji način oprostio od modrog dresa, a već od sutra postaje Pjanićev suigrač u talijanskom prvaku Juventusu.
Pogledajte sve pogotke sa utakmice u Maksimiru.
Regija
VUČIĆ SE POŠTENO IZBLAMIRAO: "Od patnje majki, važnija mu radikalska poruka o vinu..." (VIDEO)
Prije 9 min0
Regija
SRAMNO OBJAŠNJENJE PREMIJERKE BRNABIĆ: "Prikazane su manje strašne fotografije.Napadaju nas opozicioni mediji...
Prije 28 min0
Svijet
NAKON SMRTNOG SLUČAJA: Austrija obustavlja davanje AstraZenecine vakcine
Prije 39 min0
Hronika
KORONA UGASILA JOŠ JEDAN MLADI ŽIVOT: Od posljedica zaraze preminuo ljekar, imao je samo 32 godine...
Prije 39 min0
Sport
ZAR JE MOGUĆE DA TO NE ZNA: Džanan Musa ostao zatečen komentarom turskog novinara, pogledajte šta nije znao
05. Mar. 20211
Sport
ŠTA SE DOGAĐA U BARCELONI: Leo Messi gotovo sigurno napušta klub, stiže veliko pojačanje, samo ga ovaj igrač može zamijeniti…
05. Mar. 20210
Sport
TAJFUN IZ KAKNJA PROTUTNJAO POLJSKOM: Amel Tuka osvojio prvo mjesto i plasirao se u polufinale Evropskog dvoranskog prvenstva, pogledajte cijelu utrku (VIDEO)
05. Mar. 20211
Sport
TAJFUN IZ KAKNJA BRUTALNO POMEO KONKURENCIJU: Amel Tuka osvojio prvo mjesto i plasirao se u finale Europskog dvoranskog prvenstva u atletici, pogledajte cijelu utrku
06. Mar. 20210
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.