DŽEKO NEZAUSTAVLJIVO TRPA: Pogledajte kako je Roma slavila protiv Montreal Impacta sa 2:0

Pogotke za Vučicu postigli su Edin Džeko i Radja Nainggolan

• 04. Avg. 2016  04. Avg. 2016

• 0

Nogometaši Rome nalaze se na američkoj turneju, gdje uoči početka talijanskog prvenstva bruse formu. Nakon nedavnog slavlja protiv Liverpoola u St. Louisu, jutros po srednjoeuropskom vremenu svladali su i domaći Montreal Impact sa 2:0, a strijelci za Rimljane bili su Edin Džeko i Radja Nainggolan.

Zanimljivo je kako je u kanadskom timu danas najveća zvijezda nekadašnji napadač Chelsea i kapetan Obale Bjelokosti Didier Drogba.

Roma je iskoristio loše ispucavanje Kyle Fishera u šestoj minuti. Do lopte je došao Diego Perotti koji pronalazi Džeku, a naš najbolji napadač sa 18 metara postiže lijep pogodak.

Talijani su povećali na 2:0 u 21. minuti kada je Mohamed Salah pronašao rupu između braniča Montreala i pronašao Nainggolana, koji matira domaćeg vratara.