"NALIZ`O SE K`O MAJKA...": U Srbiji tvrde da je Piksi Stojković pijan skakutao oko Đokovića uoči odlučujuće utakmice...

Đoković se prije utakmice spustio do klupe Srbije, a tamo ga je dočekao veseli Piksi.

  • Zabava

  • 26. Jun. 2024  

  • 0

Dragan Stojković Piksi bio je omiljen kao igrač, ali kao izbornik Srbije omražen je među tamošnjim ljubiteljima nogometa. Prvo su mu zamjerali loše rezultate, a u zadnje vrijeme i to što, kako tvrde, Piksi pijan vodi reprezentaciju.

Prvo su ga za to optužili nakon što se u dosta čudnom stanju pojavio na konferenciji za medije prije odlučujuće utakmice grupe Eura protiv Danske. Zatim ga terete za alkoholiziranost i na samom meču zadnjeg kola, u kojem Srbija nije uspjela pobijediti (0:0) te je ispala s Eura kao posljednja u skupini u kojoj su bili još Engleska i Slovenija.

 

Nogometni savez Srbije objavio je da je reprezentaciju na odlučujućoj utakmici u München došao podržati Novak Đoković. Najbolji tenisač Srbije je doletio iz Londona samo kako bi pogledao Srbiju i onda se vratio u Englesku pripremati za Wimbledon.

Đoković se prije utakmice spustio do klupe Srbije, a tamo ga je dočekao veseli Piksi. Navijači Srbije ispod videa kojeg je objavio njihov Nogometni savez pišu:

"Nalizo se ko majka", "Bože, pijan kao majka", "Opet se uneredio od alkohola", "Džaba vam novci, moji sinovci..."

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...