LIGA PRVAKA: Pjanić slavio kod "svojih", Real deklasirao Legiju, Dinamo poražen od Seville, pogledajte golove

Iz večerašnjeg trećeg kola Lige prvaka po skupinama izdvojili smo najzanimljivije utakmice i golove

• 18. Okt. 2016  19. Okt. 2016

• 0

REAL – LEGIA 5:1

U nešto više od 20 minuta, vidjeli smo čak tri gola u Madridu, a sva tri pala su u razmaku od samo pet minuta. Najprije su u 16. i 19. minuti Bale i Benzema doveli Real u prednost od 2:0, da bi u 21. nakon faula Danila Miroslav Radović smanjio na 2:1.

Igrala se 37. minuta kad je Ronaldo dobio jednu loptu krasno ju je dodao Asensiju, a ovaj je sjajnim udarcem zabio za 3:1.

U 68. minuti Morata je lijepo dodao za Lucasa koji zabija i četvrti gol za Kraljeve. U 84. minuti Morata je zabio peti gol za Real, nakon još jedne asistencije Ronalda.

DINAMO- SEVILLA 0:1

Na sablasno praznom Maksimiru i u trećoj utakmici u grupnoj fazi Lige prvaka Dinamo je doživio poraz. Bodove s Maksimira odnijela je Sevilla, a jedini gol na utakmici postigao je Nasri u 38. minuti.

LYON-JUVENTUS 0:1

Pjanićev Juventus je slavio s igračem manje kod Lyona s 1:0 golom Juana Cuadrada u 76. minuti!