Politika
BEČKI "DER STANDARD" PIŠE: "Poziv u pomoć iz BiH za hapšenje Dodika i dalje nailazi na gluhe uši u EU"
12. Apr. 20250
Dodik je također objavio da jedobio informaciju da je Interpol odbio zahtjev Suda BiH za raspisivanje crvene potjernice za njim.
Politika
02. Apr. 2025 02. Apr. 2025
0
Predsjedavajuća Predsjedništva BiH Željka Cvijanović zahvalila je "svim prijateljima na iskrenoj i principijelnoj podršci i komunikaciji sa Interpolom, a posebno predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću i premijeru Mađarske Viktoru Orbanu".
- Loše je što su bjesomučna sarajevska mržnja i politički obračun putem pravosuđa nastojali u svoje igre uvući i Interpol, a dobro je to što u tome Interpol ne želi da učestvuje, napisala je Cvijanović na Instagramu.
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je večeras da je dobio informaciju da je Interpol odbio zahtjev Suda BiH za raspisivanje crvene potjernice za njim i predsjednikom Narodne skupštine Srpske Nenadom Stevandićem.
Sud Bosne i Hercegovine je 27. marta od Interpola zatražio raspisivanje međunarodne potjernice za Dodika i Stevandića jer su napuštali našu zemlju u momentu kada je za njima bila raspisana unutrašnja potjernica.
Politika
BEČKI "DER STANDARD" PIŠE: "Poziv u pomoć iz BiH za hapšenje Dodika i dalje nailazi na gluhe uši u EU"
12. Apr. 20250
Vijesti
CVIJANOVIĆ RAZGOVARALA SA SZIJARTOM: “Mir i stabilnost su neizostavan uslov na Balkanu"
09. Apr. 20250
Vijesti
NOVI SKANDAL U BANJOJ LUCI: Na sastanku kod Dodika direktori državnih agencija BiH
02. Mar. 20250
Politika
"PRVI MART NIJE NIKAKAV PRAZNIK": Reakcija iz Kabineta Cvijanović na čestitku Guterresa povodom Dana nezavisnosti
28. Feb. 20252
Sport
NEVJEROVATNA FORMA I DALJE TRAJE: Osvajač Lige prvaka razbio Atletico Madrid na startu Svjetskog klupskog prvenstva, pogledajte golove...
Prije 3h0
Svijet
OGLASIO SE PALESTINSKI HAMAS: "Gaza s ponosom i dostojanstvom prati iranske raketne udare"
Prije 4h0
Sport
IMAO JE SVIJET POD NOGAMA, ALI POROK GA JE UNIŠTIO: Iznevjerio klub, naciju, na kraju ga izbacili
Prije 4h0
Društvo
GADY GRONICH, GENERALNI SEKRETAR EVROPSKE RABINSKE KONFERENCIJE: "Tokom boravka u Sarajevu ja nisam imao utisak da je to antisemitski grad!" (VIDEO)
Prije 4h0
Politika
DODIKOV SAVJETNIK OTVORENO PRIJETI: "Ovaj proces ne može proći bez konsekvenci i ovo je trenutak kada RS može da ostvari ozbiljan rezultat..."
13. Jun. 20250
Politika
NENAD STEVANDIĆ TAKVU SJEDNICU NSRS-a NE ŽELI: "U RS-u nema javnog javnog preduzeća koje posluje pozitivno"
Prije 20h0
Politika
RADIKALI IZ NAŠEG SOKAKA: Sarajeva koje "poštuje različitosti" ima sve manje; za to su najveći krivci potkapacitirani političari "zaštitnici Bošnjaka"
13. Jun. 20250
Politika
KONAKOVIĆ O DOLASKU RABINA, POKUŠAJU IZ MOSTARA I NEPRIMJERENOJ REAKCIJI MINISTRA DELIĆA: "Dosta je bilo!" (FOTO/VIDEO)
13. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.