ŽELJKO BEBEK PREDSTAVLJA NOVI SINGL: Videospot uz sarajevskog pjevača potpisuje i njegov sin Zvone

Pjesmu prati i videospot u režiji Dinka Čvorića Doringa, poznatog po vizualno snažnim i stiliziranim muzičkim videima.

  • Estrada

  • 12. Maj 2025  12. Maj 2025

  • 0

Jedan od najznačajnijih pop-rock pjevača ovih prostora, Željko Bebek, nastavlja neumorno predstavljati novu autorsku muziku.

Svoju bogatu pjesmaricu upotpunjuje novim singlom i videospotom "Zagrli me", koji uz njega potpisuje i njegov sin, Zvone Bebek.

Autor muzike i koautor teksta je Dušan Bačić. Pjesmu "Zagrli me" prati i videospot u režiji Dinka Čvorića Doringa, poznatog po vizualno snažnim i stiliziranim muzičkim videima.

Novim singlom, koji će premijerno uživo izvesti na ovogodišnjem izdanju CMC festivala u Vodicama, Željko Bebek najavljuje i veliku koncertnu turneju, prenosi Faktor.

Novi singl "Zagrli me" dostupan je u radijskom eteru i na digitalnim muzičkim platformama, u izdanju diskografske kuće Croatia Records.  

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...