Politika
TAČKA NA DIKTATURU: Bodiroga brutalno raskrinkao Dodika i najavio pobjedu Branka Blanuše
17. Jan. 20261
Luka Petrović je obmanuo javnost da je Karan pobijedio za 800 glasova
Vijesti
23. Nov. 2025
0
U Trebinju je završeno brojanje: Siniša Karan je pobijedio sa 546 glasova razlike, dobio je 7.024 glasa, a Branko Blanuša 6.478 glasova. Ovo je najbolji rezultat opozicije u Trebinju na predsjedničkim izborima, jer je prije tri godine Jelena Trivić izgubila sa 1.700 glasova razlike, što je veliki podvig, a opozicija i Branko Blanuša su pobijedili na brojnim biračkim mjestima u centru grada, na dva mjesta u naselju Tini, Police 3 i 4, Bregovi 2, Mokrim Dolovima, Ložioni 2, te u Popovom polju i Mosku, dok je Karan pobijedio u Gorici, Hrupjelima i Trebinjskim Brdima, piše političar Nebojša Vukanović na svom blogu.
Luka Petrović je obmanuo javnost da je Karan pobijedio za 800 glasova, što je laž. On i SNSD su projektovali najmanje 2.000 glasova razlike, ali su izgubili mnogo glasova u odnosu na prošlogodišnje lokalne i Opšte izbore 2022. godine. SNSD je u Trebinju u stalnom padu od 2018. godine, pa je tako prije tri godine Jelena Trivić poražena od građanina Bosne i Hercegovine Milorada Dodika sa 1.700 glasova razlike u Trebinju, dok je 2018. godine Dodik u Trebinju pobijedio Mladena Ivanića sa 5.200 glasova razlike. Opozicija je za sedam godina smanjila razliku sa 5.200 na 546 glasova.
Karan je pobijedio tijesno u Bileći, za oko 150 glasova, i Nevesinju, za oko 430 glasova, ali je Branko Blanuša ubjedljivo pobijedio u Gacku, za oko 750 glasova, Ljubinju 350, Berkovićima 132 glasa, tako da je u Hercegovini, južno od Čemerna, kada se sve sabere, tijesno pobijedio Branko Blanuša i opozicija, što je najbolji rezultat u posljednjih 20 godina.
Politika
TAČKA NA DIKTATURU: Bodiroga brutalno raskrinkao Dodika i najavio pobjedu Branka Blanuše
17. Jan. 20261
Vijesti
"ZAVRŠENA JE ERA MILORADA DODIKA": Mladen Ivanić otkriva izvjesnu promjenu režima u RS (VIDEO)
28. Dec. 20250
Politika
NJEMAČKI MEDIJ PIŠE: "Dodik bi mogao potpuno potonuti, slijedi veliki preokret"
26. Dec. 20250
Vijesti
DODIK IZGUBIO RAZUM, VRIJEĐAO SVE ODREDA: "PDP, SDS i onaj Vukanović rade kako im je Alija Izetbegović u zavjet ostavio da mu trebaju 'razumni Srbi' da razvlaste RS" (VIDEO)
25. Dec. 20250
Svijet
HAKERI PREKINULI PROGRAM NA IRANSKOJ DRŽAVNOJ TELEVIZIJI: Emitovali "posebnu poruku" prognanog prijestolonasljednika
Prije 21 min0
Ekonomija
DOK TRAJU BLOKADE EUROPSKOG PUTA BiH: Crnoj Gori iz Plana rasta EU za Zapadni Balkan stižu milioni...
Prije 24 min0
Ekonomija
U CENTRU MOSTARA: Počela izgradnja nove poslovne zgrade Autocesta FBiH (FOTO)
Prije 32 min0
Politika
SVETLANA CENIĆ O ZADUŽIVANJU RS-a: "Ko će vraćati taj dug, ko će zaraditi za taj šou-program?"
Prije 35 min0
Vijesti
VLASTI BiH PREVARILE EVROPSKU KOMISIJU: Prijeti li građanima BiH uvođenje viza za putovanja u EU
16. Jan. 20260
Vijesti
BH. GRAĐANIMA PRIJETI UVOĐENJE VIZA ZA ZEMLJE EU: Stotine državljana Turske, Kine i Rusije u pokušajima ilegalnog prelazaka bh. granice
18. Jan. 20260
Vijesti
BURNA SEDMICA U PARLAMENTU BiH: Hoće li Dragan Čović zaštititi zeta Davorina Primorca od saslušanja
Prije 19h0
Vijesti
UZBUNA U ČOVIĆEVIM REDOVIMA: „Bilo bi dobro da bude jaka konkurencija među bošnjačkim kandidatima za člana Predsjedništva, time bi se...“
18. Jan. 20261
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.