SENZACIJA U KUPU KRALJA: U dramatičnoj završnici Real Madrid ispao iz natjecanja nakon remija sa Celtom 2:2, pogledajte golove (VIDEO)

Real Madrid gostovao je kod Celte u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Kupa Kralja nakon što je senzacionalno poražen na svom terenu 1:2 u prvom susretu

• 25. Jan. 2017

• 0

U prvih pola sata igre u Vigu Real je dominirao terenom, Kraljevi su imali čak 70 posto posjeda lopte i dva udarca u okvir gola domaćih.

No, u 44. minuti Celta je opet šokirala Real i povela s 1:0. Danilo je pogodio vlastitu mrežu za vodstvo domaćih.

Igrala se 62. minuta kada je Ronaldo iz slobodog udarca izjednačio, a u 85. minuti domaći opet dolaze u vodstvo golom Wassa.

U posljednjoj minuti Lucas je pogodio za 2:2, ali to nije bilo dovoljno gostima iz Madrida, koji su se remijem u Vigu oprostili od Kupa Kralja Španjolske.