LUDNICA U MADRIDU, MESSI JE REALOV "KRVNIK": U zadnjoj sekundi utakmice Barcelona postigla gol za veliko slavlje usred Madrida (VIDEO)

Najveći nogometni derbi na svijetu donio je opet sjajnu utakimcu između Reala i Barcelone

• 23. Apr. 2017  24. Apr. 2017

• 0

Na odmor se otišlo bez pobjednika, a u nastavku je Real odlučio to odmah promijeniti. Već je u 48. minuti nakon Carvajalovog ubačaja Pique očistio i poslao loptu u korner ispred Benzeme i Ronalda koji bi gotovo vjerojatno poslali loptu u mrežu.

Minutu kasnije Ter Stegen briljira na vratima gostiju. Kroos je sjajno uputio udarac, ali njegov kolega iz reprezentacije vrhunski vadi loptu iz samog kuta.

Na scenu u 53. minuti ponovno nastupa njemački vratar na vratima Barcelone. S neposredne blizine je sjajno obranio Benzemin udarac glavom i ponovno očuvao svoju momčad u utakmici.

U jednako dobroj prilici tri minute kasnije pronalazi se i Paco Alcacer nakon odličnog Rakitićevog dodavanja. Španjolac nije dovoljno dobro zahvatio loptu pa je uputio mlak udarac prema sredini gola, no Navas nogom odbija loptu.

Baš kao i njegov kolega s druge strane, Navas također vrhunski brani i ponovno spašava kraljevski klub od novog pogotka u 59. minuti. Pique je nadvisio Ronalda i uputio udarac prema Navasu, ali kostarikanski vratar sjajno brani.

Na terenu su se strasti malo smirile, ali onda se u jednoj minuti situacija ponovno zakuhala. Prvo je u 67. minuti Ronaldo nakon dodavanja Asensia poslao loptu s pet, šest metara visoko iznad gola.

Zatim je minutu kasnije pak Navas ponovno spriječio Barcelonine napadače u naumu da postignu gol. Iniesta je vrhunski pronašao Suareza, ali Urugvajčev udarac sjajno brani Realov vratar.

15 minuta prije kraja Ivan Rakitić je sjajnim udarcem lijevom nogom doveo goste u vodstvo od 2:1. U 77. minuti isključen je Sergio Ramos, nakon grubog starta nad Leom Messijem.

Pet minuta prije kraja James Rodriguez poravnao je rezultat na 2:2. U posljednjoj minuti utakmice Leo Messi je postigao gol za veliko slavlje Barcelone u Madridu.