ŽELJO NA ROĐENDAN POTOPIO KRUPU: Pogledajte svih 5 golova s Grbavice, majstorija Blagojevića za kraj (VIDEO)

Goran Zakarić je postigao dva pogotka, a sjajan je bio i četvrti gol Željezničara kojeg je Blagojević pogodio iz slobodnjaka

• 17. Sep. 2017  17. Sep. 2017

• 0

Željezničar je s uvjerljivih 4:1 na Grbavici pobijedio Krupu i tako na odličan način proslavio svoj 96. rođendan. Rođendan Željezničara lijepom koreografijom su obilježili najvjerniji navijači kluba.

Bila je to utakmica u kojoj je Željezničar bio bolji, a prvi pogodak na utakmici je postigao Goran Zakarić u 34. minuti igre. Samo tri minute kasnije Sinan Ramović povisio na 2:0, a do novog pogotka Zakarić je stigao u 54. minuti.

U samoj završnici utakmice vidjeli smo još dva gola. Četvrti u mrežu Krupe je poslao Jovan Blagojević iz sjajnog slobodnjaka. A u posljednjim sekundama igre Koljić je uspio zabiti utješni gol za Krupu.

Željezničar je drugi s dva boda manje od Zrinjskog, a Krupa je šesta.