Svijet
OBOREN JOŠ JEDAN RUSKI AVION KOD MYKOLAIVA: Zarobljeni pilot ranije se slikao sa Putinom, Šojguom i Assadom (VIDEO)
05. Mar. 20224
Lovac Eurofighter koji je sudjelovao u aeromitingu u Italiji srušio se u more u nedjelju popodne, javljaju talijanski mediji.
Hronika
25. Sep. 2017 25. Sep. 2017
0
Pilot lovca koji je sudjelovao u aeromitingu u Terracini izveo je manevar za gledatelje, a zrakoplov se zatim srušio u more. Snimka objavljena na Twitteru prikazuje trenutak smrtonosne nesreće.
#terracina #freccetricolori #airshow2017
— Flavia2.0 (@FlaviaMarino72) 24. rujna 2017.
Terribile pic.twitter.com/nePMpFTzUV
Spasilačke službe hitno su stigle na mjesto nesreće, ali 36-godišnji pilot Gabriele Orlandi već je bio mrtav. Njegova zaručnica i roditelji prevezeni su u bolnicu zbog šoka koji su proživjeli. Istraga o uzroku nesreće je u tijeku.
Svijet
OBOREN JOŠ JEDAN RUSKI AVION KOD MYKOLAIVA: Zarobljeni pilot ranije se slikao sa Putinom, Šojguom i Assadom (VIDEO)
05. Mar. 20224
Hronika
"NISMO NI SLUTILI DA JE TO NJEGOV AVION": Porodica pilota nastradalog na Kozari skrhana bolom
13. Dec. 20200
Regija
ZADALI VELIKU GLAVOBOLJU VULINU I VUČIĆU: Srbiji prijeti nestašica pilota, jer odlaze
26. Maj 20200
Šareni svijet
URNEBESAN VIDEO KRUŽI INTERNETOM: Političar hvalio pilota aviona, a kad je vidio što je učinio već je PUKLA BRUKA
11. Jul. 20190
Vijesti
DIREKTOR BIJELJINSKE FABRIKE OTKRIO DETALJE POŽARA: "Ne gore pogoni već magacini u vlasništvu banke!"
Prije 13 min0
Hronika
LAŽNA ANESTEZIOLOGINJA: Ljekarka odgovorna za smrt tri osobe, osuđena na doživotni zatvor
Prije 20 min0
Politika
NENAD ČANAK OTVORENO: "Aleksandar Vučić blizu da ga Rusi otruju ili brutalno ubiju"
Prije 28 min0
Sport
MIRALEM PJANIĆ NE GUBI NADU: "Planiram da ostanem u Barceloni još dvije godine!"
Prije 29 min0
Hronika
SLUČAJNO ILI NE: U BiH izgorjele vikendica policijskog načelnika i prodavnica penzionisanog policajca
24. Maj 20220
Hronika
"IMAM MALU TAJNU...": Ubica je je prije pokolja u osnovnoj školi poslao jezivu poruku djevojci...
Prije 14h1
Hronika
SNAŽNO SE ZATRESLO: Novi zemljotres uznemirio građane u Hercegovini, epicentar kod Makarske...
23. Maj 20221
Hronika
STRAVIČNI PRIZORI IZ BEOGRADA: Dvoje mrtvih, kabina kamiona visi nad Dunavom (FOTO)
23. Maj 20220
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.