DEBI IZ SNOVA MLADE NADE ARSENALA: Pogledajte kako je dječak dva puta pogodio i spasio tim Arsenea Wengera (VIDEO)

U utorak su odigrane prve utakmice osmine finala engleskog Liga kupa, a najveće iznenađenje je priredio Wolves koji je u gostima kod Manchester Cityja pao tek na lutriji jedanaesteraca

• 25. Okt. 2017  25. Okt. 2017

• 0

No, umalo se moglo dogoditi i iznenađenje u Londonu. Arsenal je uspio slaviti tek nakon produžetaka s 2:1 (1:1). Topnici su dočekali Norwich, a nakon 90 minuta igre je bilo 1:1. Gosti su poveli preko Murphyja u 34. minuti, a Arsenal je u produžetke odveo Edward Nketiah (18) u 85. minuti - istoj minuti kada je i zaigrao.

Drugi pogodak 18-godišnjeg napadača je i odlučio utakmicu, a postigao ga je u 96. minuti. On je prvi igrač koji je postigao gol za Arsenal, a koji je rođen nakon što je Wenger stigao na klupu topnika (30. svibnja 1999. godine).

Arsene Wenger je odmarao većinu igrača, a od iskusnijih su igrali Giroud, Walcott, Coquelin i Wilshere.