BLITZKRIEG MOĆNIH KATALONACA: Pogledajte kako je Barcelona razbila Celtu i utrpala im 5 komada (VIDEO)

U uzvratnoj utakmici osmine finala Kupa kralja protiv Celte, Barcelona je slavila s visokih 5:0

• 12. Jan. 2018  12. Jan. 2018

• 0

Katalonci su poveli u 13. minuti kada je Alba ubacio s lijeve strane, a udarcem iz prve s 15 metara loptu u mrežu posprema Messi. Samo dvije minute kasnije isti je dvojac opet sjajno surađivao, odigrao dupli pas nakon kojeg je Argentinac postigao i drugi gol na utakmici. U 28. minuti Messi i Alba su zamijenili uloge, a rezultat je bio treći gol u mreži Celte.

Užasnih pola sata za Celtu na Camp Nou zaokružio je Luis Suarez koji je za 4:0 pogodio nakon pogreške obrane gostiju. U nastavku je malo Barca stala na kočnicu, Valverde je iz igre u 59. minuti izvadio i Messija, no uspjeli su dati još jedan gol. U 87. minuti iz kornera je ubacio Dembele, a sam je na sedam metara ostao Rakitić koji glavom pogađa za 5:0.