UMALO NOVA BRUKA "KRALJEVA": Pogledajte kako se Real spasio u posljednjoj minuti u Kupu kralja (VIDEO)

Real Madrid izbjegao je novi kiks tek u zadnjim minutama! U prvoj utakmici četvrfinala španjolskog kupa slavio je na gostovanju kod Leganesa s minimalnih 1:0 golom Asensija u 89. minuti

• 19. Jan. 2018  19. Jan. 2018

• 0

Kraljevski klub pošteno se namučio, sve do pogotka mogli su se pohvaliti tek terenskom dominacijom i pokojom (polu)prilikom, a na čast im ne ide niti što su u regularnom dijelu uputili samo - tri udarca u okvir gola!

Iako se očekivalo da će Zidane ispremiješati momčad i odmoriti nekolicinu ključnih igrača, francuski trener u ovoj je utakmici na teren poslao praktično kompletnu - drugu momčad.

Od standardnih prvotimaca zaigrali su tek Carvajal i Varane, Luku Modrića zamijenio je Mateo Kovačić (igrao svih 90 minuta), a tercet u napadu činili su Lucas, Mayoral i Asensio.

Zidane je, zapravo, samo ostao dosljedan sebi jer je i u dosadašnjem dijelu kupa kralja igrao s rezervnim igračima, no očekivalo se kako će iskoristiti priliku da protiv momčadi, koja je trenutno 13. u ligi, s najboljim sastavom pokuša izboriti uvjerljivu pobjedu kojom bi sve glasniji kritičari bili barem nakratko utišani.