Sport
TRANSFER NOVOSTI: Ulazimo u posljednje dane tržnice, City u lovu na kapitalca, Crnogorac seli u Kneževinu
28. Avg. 20171
Prijašnji rekord držao je Alexandre Lacazette koji je prošlo ljeto došao za 53 milijuna eura iz Lyona
Sport
31. Jan. 2018 31. Jan. 2018
0
Napadač Borussie Dortmund Pierre-Emerick Aubameyang potpisao je za Arsenal u transferu vrijednom 63,75 milijuna eura!
Vijest je potvrdila i Borussia Dortmund na svom Twitteru:
Pierre-Emerick #Aubameyang wechselt vom BVB zum FC @Arsenal!
— Borussia Dortmund (@BVB) 31. siječnja 2018.
Alle Infos: https://t.co/zxGMwUOUty pic.twitter.com/pkkfDVLPvj
Aubameyang je tako postao najveći transfer u povijesti Arsenala premašivši transfer Lacazettea (53 milijuna eura) prošlog ljeta. Treći najskuplji bio je Özil iz Reala za 47 milijuna eura.
Ove zime najskuplji je bio Coutinho koji je prešao iz Liverpoola u Barcelonu za 120 milijuna eura. Drugi je bio Van Dijk iz Southamptona u Liverpool za 78,80 milijuna eura, treći Diego Costa koji se vratio u Atletico za 66 milijuna eura, a Aporte je prešao u Manchester City za 65 milijuna eura. Aubameyang je tako trenutno na petom mjestu.
Sportski direktor Borussije Dortmund Michael Zorc izjavio je:
"Osim stvari koje su se događale posljednjih tjedana, svi ćemo se sjećati lijepih trenutaka koje smo proveli s Aubameyangom protekle četiri godine. Mislim da je njegova priča ovdje bila uspješna."
(Goal/SB)
Zdravlje
JESTE MALO SKUP SPORT, ALI BRZO SE UČI: 10 razloga zašto je skijanje odličan trening za cijelo tijelo
Prije 14 min0
Politika
OKREĆU MU LEĐA I ODLAZE: Nakon problema u Tomislavgradu, poslušnost centrali HDZ-a BiH otkazao i...
Prije 25 min0
Mini market
U CIK-u BiH I DALJE OPTEREĆENI IZBORNIM REZULTATIMA U MOSTARU: "Čak smatram da ne bi bilo bez pameti da se..."
Prije 40 min0
Politika
CIRKUS DODORADO: Iz Dodikovog kabineta pozvali ukrajinsku stranu da se suzdrži od iznošenja stavova - "U interesu istinitog..."
Prije 50 min1
Sport
MIRE SPASIO KOEMANA: Barcelona je u finalu, pogledajte prvi pogodak Miralema Pjanića u dresu španskog velikana
14. Jan. 20210
Sport
TO ĆE BITI TANDEM IZ SNOVA: Mario Mandžukić prošao ljekarske preglede, stiže u redove italijanskog velikana
15. Jan. 20210
Sport
PJANIĆ DOBIO NOVOG KOLEGU: Barcelona dovela prvo januarsko pojačanje
13. Jan. 20210
Sport
NJEMAČKI VELIKAN NE SMIJE DOZVOLITI DA ISPADNE IZ PRVE LIGE: Nakon Kolašinca, u klub se vraća i legendarni napadač...
14. Jan. 20210
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.