POTOP CHELSEAJA NA STAMFORD BRIDGEU, PORAZ MOURINHA OD TOTTENHAMA: Pogledajte sve golove iz Londona i slavlje BEGOVIĆEVOG tima (VIDEO)

Derbi kola su na Wembleyju odigrali Tottenham i Manchester United, a "Pijetlovi" su slavili s 2:0, dok je Chelsea kod kuće neočekivano poražen od Begovićevog Bournemoutha s 3:0

• 01. Feb. 2018  01. Feb. 2018

• 0

Tottenham je preko Eriksena poveo već nakon 11 sekundi, a Dančev pogodak je drugi najbrži u povijesti Premier lige te ujedno i najbrži koji je United primio u svojoj povijesti.

Tottenhamu je povećanje vodstva u 28. minuti autogolom donio Jones. Bizarna situacija se dogodila u drugom poluvremenu kada je Fellaini u 63. minuti ušao u igru, a samo sedam minuta kasnije Mourinho ga je izvadio. Tottenham je ovom pobjedom gradskom rivalu Arsenalu pobjegao na šest bodova razlike.

Chelsea je na Stamford Bridgeu s 0:3 poražen od Bournemouthea . Plavci su u prvom poluvremenu ostali bez udarca na gol, ali isto tako i bez Christensena, koji je u 28. minuti zbog ozljede napustio teren. Na otvaranju drugog poluvremena, u 51. minuti za goste je zabio Callum Wilson koji je sa četiri gola i jednom asistencijom bio uključen u pet Bournemouthovih golova u posljednjih šest utakmica.

Povećanje vodstva gostima donosi Stanislas u 64. minuti. Stanislas je tri minute kasnije bio asistent Akeu, koji je za 3:0 zabio svojoj bivšoj momčadi. Za Chelsea je u 65. minuti u igru ušao Callum Hudson-Odoi koji je sa 17 godina i 84 dana postao drugi najmlađi debitant u Premier ligi