CIJELI SVIJET JE VIDIO SUDAČKU SRAMOTU: Ovo je 5 velikih grešaka koje su upropastile El Clasico

U dvije su se sporne situacije našli i Modrić i Rakitić, dok je sudac Hernandez Hernandez jasno utjecao na rezultat

• 07. Maj 2018  07. Maj 2018

Utakmica je bila rezultatski beznačajna, Barcelona je već ušla kao prvak, a Real se bori za prestižno drugo mjesto, ali nastup u Ligi prvaka iduće sezone također je osiguran.

Jedan od najkontroverznijih El Clasica imao je nekoliko ozbiljnih pogrešaka, a Goal analizira koje su to bile. 1. minuta: Rakitić je napravio grub prekršaj na Casemiru, nagazio mu je gležanj. (Trebao je biti žuti karton, sudac mu ga nije dao) 31. minuta: Jordi Alba zgrabio je Modrića za vrat nakon Lukina faula. (Hernández Hernández obojici je dao žuti karton).

44. minuta: Gareth Bale nagazio je Umtitija kada više nije mogao do lopte. (Sudac nije ništa dosudio iako je mogao biti i žuti karton).

Bale Umtiti Clasico

45+3. minuta: Sergi Roberto isključen zbog udaranja Marcela. (Posve ispravna odluka suca). 52. minuta: Luis Suárez faulirao je Varanea i u nastavku te akcije asistirao Messiju za 2:1. (Hernández Hernández nije ništa dosudio). 75. minuta: Jordi Alba napravio je čisti penal na Marcelu dok je bilo 2:1. (Sudac nije ništa dosudio).

Marcelo

76. minuta: Gareth Bale teško je faulirao Semeda. (Dobio je žuti karton)