Sport
SAD JE I ZVANIČNO: Arsene Wenger ima novi posao
14. Nov. 20190
Arsenal se polako navikava na život poslije Arsenea Wengera. Legendarni francuski menadžer, najveći u povijesti tog kluba, u nedjelju je vodio zadnju, 1235. utakmicu na klupi "topnika".
Sport
17. Maj 2018 17. Maj 2018
0
I dok na Emiratesu traže njegova nasljednika, 68-godišnji Wenger ispraznio je svoje urede i za klupsku stranicu dao veliki oproštajni intervju. U njegovoj eri u Arsenalu su igrali velikani poput Thierryja Henryja, Roberta Piresa, Dennisa Bergkampa, a tko zna bi li osvojio koji trofej više da je uspio dovesti jednog igrača.
"Naravno, riječ je o Cristianu Ronaldu. On je s majkom došao u London i pregovori su bili jako dobri, gotovo i završeni. No, onda se javio Manchester United, koji ga je također jako želio i otišao je na Old Trafford. Zamislite kakva bi to momčad bila s Ronaldom i Henryjem", rekao je Wenger.
Ronaldo je završio u Manchester Unitedu jer Arsenal nije mogao ponuditi toliko novca Sportingu.
"Uvijek postoji nešto što si mogao drukčije napraviti. No, ključno kod pregovaranja je znati kad moraš, a kad ne smiješ popustiti. Sa Sportingom smo se dogovorili negdje oko 4,5 milijuna funti, a možda smo mogli platiti još malo više. No, United je ponudio 12 milijuna funti i posao je propao. To mi je baš žao", dodao je Wenger.
Ronaldo je s Manchester Unitedom osvojio tri uzastopna prvenstsva i Ligu prvaka prije nego što je 2009. za 94 milijuna eura otišao u Real Madrid.
(Index/SB)
Sport
SAD JE I ZVANIČNO: Arsene Wenger ima novi posao
14. Nov. 20190
Sport
NA POMOLU JE TRANSFER SEZONE; Legendarni trener preuzima Manchester United: "To je posao iz snova..."!?
26. Sep. 20190
Sport
WENGER ŠOKIRAO BRITANSKE MEDIJE: "Nisam ja za ovo stvoren, a pomalo sam i ljubomoran, VRAĆAM SE..."!
31. Maj 20180
Sport
I VELIKI WENGER SE NAKLONIO ZMAJU: Pogledajte golčinu Kolašinca za vodstvo Arsenala
06. Maj 20180
Društvo
SVE JE LOŠIJE, RASTE BROJ OBOLJELIH: U FBiH od danas moguće nove, rigoroznije mjere?
Prije 20 min0
Vijesti
"SB" NA LICU MJESTA: Počela sjednica Gradskog vijeća Grada Sarajeva, pogledajte detalje...(FOTO)
Prije 30 min1
Vijesti
LOŠE VIJESTI ZA DODIKA I ČOVIĆA: OHR ostaje u BiH do ispunjenja 5+2 uvjeta
Prije 42 min1
Politika
OŠTRA REAKCIJA ZLATKA LAGUMDŽIJE: "Nermin Nikšić je pokazao rasulo i NEDOSTATAK LIDERSTVA u vlastitoj partiji"
Prije 46 min0
Sport
TAJFUN IZ KAKNJA BRUTALNO POMEO KONKURENCIJU: Amel Tuka osvojio prvo mjesto i plasirao se u finale Europskog dvoranskog prvenstva u atletici, pogledajte cijelu utrku
06. Mar. 20210
Sport
TAJFUN IZ KAKNJA PROTUTNJAO POLJSKOM: Amel Tuka osvojio prvo mjesto i plasirao se u polufinale Evropskog dvoranskog prvenstva, pogledajte cijelu utrku (VIDEO)
05. Mar. 20211
Sport
IBRAHIMOVIĆ UZBURKAO DUHOVE U ITALIJI: O njegovom monologu na festivalu Sanremo BRUJI CIJELA ITALIJA (VIDEO)
Prije 19h1
Sport
O OVOME BRUJI ŠPANIJA: Srbijanski golman ponovo pucao penal, na kraju su se svi hvatali za glavu
07. Mar. 20210
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.