DRAMA NA PECARI UMALO ZAVRŠILA PREOKRETOM: Široki gubio 2:0, pa umalo preokrenuo, Mamić na tribinama u potrazi za...

Neodlučenim rezultatom 2:2, u četvrtak je započeo europski put Širokog Brijega koji je ugostio slovenske Domžale

• 13. Jul. 2018  13. Jul. 2018

• 0

Slovenci su na poluvrijeme otišli s prednošću od 2:0, precizni su bili Bizjak u 12. i Melnjak u 26. minuti.

Odmah na otvaranju drugog dijela, Tomislav Turčin zabija za smanjenje slovenske prednosti, a izjednačenje na Pecari donosi Marković golom u 83. minuti.

Široki nije uspio do potpunog preokreta pa je utakmica završila 2:2, a uzvrat se igra u Sloveniji za tjedan dana.