DAN KADA JE WEMBLEY DVAPUT PLAKAO: Englezi poraženi od Crvena furije, no utakmicu je obilježila STRAVIČNA OZLJEDA defanzivca Manchestera

Derbi 1. kola Lige nacija na Wembleyju su odigrali Engleska i Španjolska, a na kraju je Crvena furija slavila pobjedu rezultatom 1:2

• 09. Sep. 2018

• 0

Svi pogoci u ovom meču postignuti su u početnih pola sata meča. Englezi su dobro otvorili utakmicu i u 11. minuti nakon asistencije Shawa za 1:0 pogađa Marcus Rashford.

No, Španjolci su brzo poravnali. Već u 13. minuti Saul je pogodio za 1:1, da bi u 32. minuti Rodrigo pogodio za prednost Španjolske koju je po prvi put s klupe vodio Luis Enrique.

Prilika je još bilo do kraja, ali se rezultat nije mijenjao. Meč je obilježila teška povreda Lukea Shawa početkom drugog poluvremena, a defanzivac Manchester Uniteda iznesen je na nosilima.