NOVA BLAMAŽA JOSEA MOURINHA: Nakon drame na Old Trafordu, Manchester United iz Kupa izbacio DRUGOLIGAŠ!; Eurogol i slatka osveta UČENIKA

Manchester United je ispao iz natjecanja nakon penala. Tragičar susreta bio je stoper Phil Jones kojemu je Derbyjev vratar skinuo udarac s bijele točke u 8. seriji

• 26. Sep. 2018  26. Sep. 2018

• 0

U regularnom dijelu susreta bilo je 2:2, a i tu smo vidjeli dramu. Bili su crveni vragovi pred ispadanjem i bez jedanaesteraca, ali ih je spasio Fellaini u 95. minuti golom za 2:2. Na kraju se pokazalo, samo je odgodio šok...

Uoči utakmice je portugalski strateg napravio devet izmjena u odnosu na utakmicu s Wolvesima (1:1). Preživjeli su samo Lukaku i Lingard. I unatoč tim rokadama, krenulo je dobro za United. Juan Mata doveo je crvene vragove u vodstvo već u 3. minuti.

No onda je Wilson golčinom iz slobodnjaka u 59. minuti vratio stvari na svoje mjesto. Stvari su još više nizbrdo za United krenule u 67. kad je vratar Romero isključen zbog igranja rukom izvan kaznenog prostora.

Gosti su brojčanu nadmoć iskoristili u 85. preko Marriotta, a kad se činilo da će drugoligaš Derby na čelu s menadžerom Frankom Lampardom do šokantne pobjede na Old Traffordu, u 5. minuti sudačke nadoknade ukazao se Fellaini i glavom zabio za 2:2 i odveo utakmicu do penala u kojima je uspješniji bio Derby. Njegovi su igrači pogodili svih osam udaraca, za United je u osmoj seriji neprecizan bio Jones.