NIJE NI ČUDO ŠTO GA TRAŽI REAL: Kada su svi mislili da će derbi na Giusseppe Meazzi završiti bez golova, ukazao se ON u drugoj minuti sudačke nadoknade

U 9. kolu Serie A na rasporedu je bio čuveni Derbi della Madonnina - na Giuseppe Meazzi uspješniji je bio Inter koji je golom u drugoj minuti sudačke nadoknade s minimalnih 1:0 pobijedio Milan

• 22. Okt. 2018  22. Okt. 2018

• 0

Argentinski napadač Mauro Icardi pokazao je zbog čega ga traži u predsjednik Real Madrida.

Nigdje ga nije bilo gotovo cijelu utakmicu, no onda se pojavio kad je bilo najpotrebniji i iskoristio ogromnu grešku Donnarumme za veliko slavlje crno-plavih.

Osim tog pogotka, na milanskom derbiju mreža se tresla još dva puta, međutim po jedan pogodak na svakoj strani poništen je zbog zaleđa.

I onda, kad su svi već bili spremni na podjelu bodova - Inter je odnio sva tri! Igrala se druga minuta sudačke nadoknade kada je ubačaj Vecina loše procijenio Donnarumma . Pogrešku vratara rossonera objeručke je prihvatio Mauro Icardi koji preciznu loptu šalje u nebranjenu mrežu za veliko slavlje nerazzura.

"Derbiji se moraju pobjeđivati, govorimo to cijeli tjedan. Imali smo svoje prilike, pogodili vratnicu, poništen nam je pogodak, tako da smo zasluženo slavili", još je slađe pobijediti ovako u 92. minuti!", kazao je Icardi nakon utakmice.