KAKVA DRAMA U MAKSIMIRU, SIN BIVŠEG IGRAČA VELEŽA U 93. MINUTI DONIO POBJEDU VATRENIMA: Svi su slavili, a onda je Lovren poslao brutalnu poruku Ramosu

Hrvatska je u ludom drugom poluvremenu uspjela srušiti Španjolsku i slaviti 3:2

• 16. Nov. 2018

• 0

Pobjedu je Vatrenima donio junak Tin Jedvaj golom u sudačkoj nadoknadi.U 93. minuti! Tim je pogotkom Hrvatska ostala u igri za prvo mjesto u skupini i plasman na završnicu, ali što je još važnije, zadržala je status nositelja u žrijebu za kvalifikacije za Europsko prvenstvo.

Nakon što je prvi dio završio sa sramežljivih 0:0, domaće je u vodstvo doveo Kramarić u 54. minuti nakon velike pogreške španjolske obrane. No, nisu se dugo Vatreni radovali vodstvu. Samo dvije minute kasnije je Ceballos izjednačio nakon odlične akcije furije.

Novo vodstvo Hrvatskoj donio je Jedvaj koji je upao u sastav zahvaljujući ozljedi Pivarića. U 69. minuti je glavom matirao De Geu nakon odličnog ubačaja Modrića. I opet nije dugo Hrvatska uživala u prednosti. Nakon što je Vrsaljko igrao rukom u kaznenom prostoru, Ramos u 78. po drugi put donosi izjednačenje.

I kad se činilo da će završiti podjelom bodova, opet se ukazao Jedvaj. Šutirao je Brekalo s ruba kaznenog prostora, De Gea odbio loptu, ali baš na noge mladom braniču koji donosi izuzetno bitna tri boda za Hrvatsku.

No, nakon utakmice Dejan Lovren poslao je brutalnu poruku Ramosu….