VAŽNI BODOVI: Roma slavila u Đenovi i prekinula niz poraza, Džeko se upisao u strijelce

Roma je danas na gostovanju kod Genoe prekinula niz od dva poraza, koja je doživjela od Torina i Juventusa.

• 19. Jan. 2020

• 0

Rimski klub je protiv Genoe slavio sa sigurnih 1:3, a važnu ulogu u osvajanju ova tri boda imao je naš Edin Džeko.

Cengiz Under je već u 6. minuti doveo Romu u vodstvo pogotkom na asistenciju Kluiverta, a u finišu poluvremena smo vidjeli po jedan gol na obje strane.

Prvo je Biraschi zatresao svoju mrežu za 0:2 u 44. minuti, a onda je Goran Pandev minut kasnije smanjio na 1:2.

U drugom dijelu smo dugo čekali na pogodak, a dočekali smo ga u 74. minuti, kada je golman domaćih Mattia Perin napravio veliku grešku. To su iskoristili gosti, a Džeko je zatresao mrežu za konačnih 1:3.