Hronika
U SARAJEVU TEŠKO POVRIJEĐENA STARICA (83): Taksista pokrenuo automobil dok je izlazila iz vozila
Prije 15 min0
Policijskoj stanici je u subotu, 18. januara, u 20.30 sati prijavljeno da su u mjestu Debeljaci na poručju Banjaluke u jednom ugostiteljskom objektu fizički napadnuta dva lica
Hronika
20. Jan. 2020 20. Jan. 2020
0
Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka, u subotu su uhapsili D.K. i D.M. oba iz Banjaluke zbog osnova sumnje da je D. K počinio krivična djela ''Sprečavanje službenog lica u vršenju službene radnje'', ''Napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti'' dok se obje osobe sumnjiče da su izvršili krivično djelo ''Oštećenje i oduzimanje tuđe stvari'', prenose "Nezavisne novine"
D.K. je osumnjičen da je počinio krivična djela sprečavanje službenog lica u vršenju radnje, kao i napad na službeno lice u vršenju dužnosti.
On je zajedno sa D.M. osumnjičen da je izvršio krivično djelo oštećenja i oduzimanja tuđe stvari.
Protiv D.M. biće podnesen i zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka zbog počinjenog prekršaja ometanje državnih organa, privrednih društava i drugih pravnih lica u vršenju javnih funkcija.
Policijskoj stanici je u subotu, 18. januara, u 20.30 sati prijavljeno da su u mjestu Debeljaci na poručju Banjaluke u jednom ugostiteljskom objektu fizički napadnuta dva lica.
Osumnjičeni su potom razbili vjetrobran na vozilu jednog oštećenog i vrata na vozilu drugog oštećenog.
Nakon obavljnog razgovora sa oštećenim osobama i utvrđivanja bitnih činjenica, policijski službenici su pokušali da legitimišu D.K. koji je počeo sa vrijeđanjem policajaca, a zatim ih je fizički napao, nakon čega je uhapšen.
D.M. je ometao policijske službenike u vršenju radnje i nije postupio po usmenom naređenju.
Kod D.M. je utvrđeno 2,27 promila alkohola u organizmu, dok je D.K. odbio alko-testiranje.
Hronika
U SARAJEVU TEŠKO POVRIJEĐENA STARICA (83): Taksista pokrenuo automobil dok je izlazila iz vozila
Prije 15 min0
Žena
"BRUTALNO TIJELO": Vesna Đogani pokazala zanosnu figuru u kupaćem, otkrila kako je smršala (FOTO)
Prije 19 min0
Regija
KAKO TO IZGLEDA U OČIMA DAČIĆA: Dok policajci čupaju kosu studentkinji, on uvjerava narod da ne prekoračuju ovlasti
Prije 26 min0
Ekonomija
AMERIČKI INVESTITOR IZ "PRETISA" PISAO MINISTRU LAKIĆU: "Ne govorim često, ali sad hoću - prevarili ste nas!"
Prije 30 min0
Hronika
GRČKI BROD POTOPLJEN SA 20 RAKETA: Velika drama, spasioci se bore za život posade, među mornarima i Balkanci
06. Jul. 20250
Hronika
JEZIVA SCENA U SUSJEDSTVU: Odjekuju eksplozije, diže se gust dim, bit će proglašena VANREDNA SITUACIJA (VIDEO)
06. Jul. 20250
Hronika
U ZADRU PARKIRALI AUTO BEOGRADSKIH TABLICA: Napravili su im nezamislivo
05. Jul. 20250
Hronika
DOLIJAO PREDSJEDNIK SINDIKATA UPRAVE RS: Uhapšen Božo Marić, pronađena droga
05. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.