Hronika
POŽAR NA BRDU FORTICA IZNAD MOSTARA JOŠ JE AKTIVAN: "Vjerovatno ga neko namjerno pali"
Prije 12 min0
"Pokazuje simptome koronavirusa, poput suhog i bolnog grla"
Regija
29. Jan. 2020 29. Jan. 2020
0
Državljanin Srbije stavljen je u karantin u utorak u Goiu u Indiji, zbog sumnje da je zaražen koronavirusom.
Neimenovani Srbijanac, za kojeg je samo navedeno da je muškarac srednjih godina, nedavno je u Indiju doputovao iz Kine.
On je u Indiju stigao prošle nedjelje, a u Kini je boravio u gradu koji se nalazi na 750 kilometara od Wuhana, a koji je epicentar epidemije opasnog virusa, prenosi beogradski "Telegraf".
"Pokazuje simptome koronavirusa, poput suhog i bolnog grla.
On je bio u kineskom gradu koji je udaljen oko 750 kilometara od Wuhana, i pratimo njegovo stanje.
Uzeti su svi neophodni uzorci za analizu", saopštili su indijski zvaničnici.
Hronika
POŽAR NA BRDU FORTICA IZNAD MOSTARA JOŠ JE AKTIVAN: "Vjerovatno ga neko namjerno pali"
Prije 12 min0
Društvo
SPECIJALIZIRANI NJEMAČKI PORTAL ZA TURIZAM OBJAVIO LISTU NAJBRŽE RASTUĆIH DESTINACIJA: Evo šta kažu o Bosni i Hercegovini
Prije 23 min0
Svijet
TRUMPOV ULTIMATUM RUSIJI: "Trgovinu koristim za mnogo stvari, ali odlična je za rješavanje..."
Prije 28 min0
Gastro
OVA SALATA JE SVE, SAMO NIJE DOSADNA: Zove se "Coleslaw" i prepuna je svježih, živahnih okusa koji će razbuditi...
Prije 42 min0
Regija
"I GRĐE SMO OD TEBE ODAVDE ISPRATILI U ZABORAV": Grad u Srbiji u koji "Vučić ne smije da dođe"
13. Jul. 20250
Regija
KUHA S DRUGE STRANE DRINE: "Ako Aleksandar Vučić to ne uradi - onda slijedi 'Dan D' koji svi pominju..."
Prije 12h0
Regija
NE OSJEĆA SRAM NI STID: Dok majke u Srebrenici plaču za muževima i sinovima, zločinac Šešelj radi ODVRATNU stvar
11. Jul. 20251
Regija
AMERIKANAC ZGROŽEN NAVIKOM HRVATA: "Grozno je koliko ih to radi, čak i žene sa djecom"
13. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.