Hronika
NOVA HAPŠENJA U BANJOJ LUCI: MUP RS-a od ranog jutra vrši pretrese, na meti su...
10. Jun. 20250
U četiri grada Republike Srpske jutros je sprovedena akcija kodnog naziva "Kavez" s ciljem razbijanja organizovane kriminalne grupe koja se bavila proizvodnjom i prometom droge
Hronika
09. Feb. 2020 09. Feb. 2020
3
Policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova /MUP/ Republike Srpske uhapsili su danas u akciji kodnog naziva "Kavez" 12 lica osumnjičenih da su se bavila proizvodnjom i prometom droge, te zaplijenili oružje, municiju i novac, izjavila je Srni portparol MUP-a Danica Gnjatović.
Uhapšena lica će biti sprovedena u prostorije Uprave MUP-a za organizovani i teški kriminalitet.
Akcija "Kavez" počela je jutros u cilju razbijanja organizovane kriminalne grupe koja se bavila proizvodnjom i prometom droge.
Policijski službenici su izvršili pretrese na više lokacija na području Banjaluke, Zvornika, Bijeljine i Doboja.
Akciju sprovode policijski službenici Uprave MUP-a za organizovani i teški kriminalitet u saradnji sa službenicima policijskih uprava Banjaluka, Zvornik, Bijeljina i Doboj, te pripadnicima Specijalne antiterorističke jedinice i Jedinice žandarmerije.
Akcija se sprovodi pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
Snimke privođenja u ovoj akciji možete pogledati u nastavku.
Hronika
NOVA HAPŠENJA U BANJOJ LUCI: MUP RS-a od ranog jutra vrši pretrese, na meti su...
10. Jun. 20250
Vijesti
BURNO U DOBOJU: Policija RS-a kaznila građane zbog zastava Armije BiH...
08. Jun. 20250
Hronika
POLICIJA U KOZLUKU ZAUSTAVILA VOZAČA: Oduzet mu je automobil, otkriveno da je imao...
17. Mar. 20230
Hronika
HAPŠENJE U OKVIRU OPERATIVNE AKCIJE "STORAGE": Policijski službenici MUP-a RS jutros...
24. Maj 20220
Vijesti
OPASAN DIM TROVAO SARAJLIJE: FBiH traži reakciju RS-a zbog Krupačkih stijena
Prije 17 min0
Evropa
EVROPA GRADI VLASTITU SIGURNOST: Novi savez Berlina i Londona bez oslonca na SAD
Prije 17 min0
Estrada
SEVERINA ZAPALILA DRUŠTVENE MREŽE: Zbog ovoga svi gledaju u njena koljena
Prije 26 min0
Vijesti
SKORO DOBILI VODOVOD: Uvode se redukcije u ovom dijelu Sarajeva
Prije 29 min0
Hronika
DRAMATIČNO STANJE U OVOM HERCEGOVAČKOM GRADU JUČER JE ISPLIVALO NA POVRŠINU: Svi su na nogama
01. Jul. 20250
Hronika
RASKOMADAO ČOVJEKA ZBOG 100.000 EURA: Novi DETALJI UŽASA; Ronioci i dalje traže dijelove tijela
Prije 12h0
Hronika
STRAVIČNA PUCNJAVA U AUSTRIJSKOJ PRIJESTOLNICI: Jedan od osumnjičenih je mladić porijeklom iz BiH
Prije 10h0
Hronika
NESTALI MLADIĆI SE JAVILI: "Krenuli su na bazen, a završili na moru..."
30. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 3
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.