Regija
PANIKA NA JADRANU: Procurili privatni podaci 100.000 turista koji ljetuju u Hrvatskoj, hakeri preko aplikacije WhatsApp prazne bankovne račune gostiju
06. Jun. 20260
Aplikacija za mobilne poruke osnovana je 2009. godine, a Facebook ju je kupio 2014. godine.
HiTec
13. Feb. 2020 13. Feb. 2020
0
WhatsApp je došao do cifre od dvije milijarde korisnika, za razliku od 1,5 milijardi koliko je imao na kraju 2017. godine, objavila je firma u srijedu.
Aplikacija za mobilne poruke osnovana je 2009. godine, a Facebook ju je kupio 2014. godine, piše BiznisInfo.
Taj je posao je bio vrijedan 19 milijardi dolara, što je najveća akvizicija Facebooka do sada.
Rast WhatsAppa i dalje je snažan, što govori činjenica da je tokom protekle dvije godine stekao 500 miliona novih korisnika.
WhatsApp koristi tehnologiju šifriranja od početka do kraja, koja osigurava da je sav sadržaj u razgovorima osiguran.
Čak ni WhatsApp, prema vlastitim tvrdnjama, ne može čitati poruke ili slušati pozive koji se odvijaju među sudionicima razgovora.
Regija
PANIKA NA JADRANU: Procurili privatni podaci 100.000 turista koji ljetuju u Hrvatskoj, hakeri preko aplikacije WhatsApp prazne bankovne račune gostiju
06. Jun. 20260
HiTec
STIŽE VELIKA PROMJENA: WhatsApp uvodi novitet koji bi mogao potpuno promijeniti način komunikacije
23. Mar. 20260
HiTec
OTKRIVEN PLAN: Rusija pokušava potpuno blokirati WhatsApp i preusmjeriti korisnike na...
12. Feb. 20260
HiTec
UPOZORENJE GRAĐANIMA: Nova prevara kruži regionom - cilj je hakovanje Whatsapp naloga
07. Feb. 20260
Rat u zalivu
KOLAPS U PERZIJSKOM ZALJEVU: Sateliti snimili jeziv prizor, gotovo 500 brodova zarobljeno ispred Hormuškog moreuza
Prije 3h0
Estrada
KO JE SKOČIO S MOSTA UMJESTO LEPE BRENE U NJENOM FILMU: Dobio je ogroman honorar, a šest godina kasnije tragično je izgubio život
Prije 3h0
Društvo
BRAZILSKA ZVIJEZDA ADNET: "Bosnu nosim u sebi, to je dragulj na Zemlji"
Prije 3h0
SP 2026
IBRAHIMOVIĆ PRIČAO O HRVATIMA I BiH, A SVOJIMA 'ZABIO NOŽ U LEĐA': "Trebali smo mu biti glavni…"
Prije 3h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.