Auto
IZ PRIČA O AMBLEMIMA U AUTOMOBILSKOJ INDUSTRIJI: Šta se dogodilo s patkama u logu Cadillaca?
Prije 49 min0
“Građani” su izgubili bitku za Premiership sa Liverpoolom, a u osmini finala Lige prvaka čeka ih težak dvomeč sa Real Madridom"
Sport
13. Feb. 2020 13. Feb. 2020
0
Trener Manchester Cityja Pep Guardiola najavio je da bi uskoro mogao dobiti otkaz u Manchester Cityju.
“Građani” su izgubili bitku za Premiership sa Liverpoolom, a u osmini finala Lige prvaka čeka ih težak dvomeč sa Real Madridom. U slučaju neuspjeha, Guardiola nije isključio mogućnost da dođe do promjene na klupi.
“Postalo je sve teže pobjeđivati. Ja sam sa Cityjem imao mnogo lijepih pobjeda, prihvatao sam i pohvale i kritike. Nama slijede dva veoma važna meča.
Sanjam o duelima sa Realom i uživat ću u njima, ne bi niko bio srećniji od mene da pobijedimo. Ali, ako ne pobijedimo, zašto ne bi došao vlasnik ili sportski direktor i rekao mi: ‘Ovo nije dovoljno. Mi želimo Ligu prvaka. Smijenjen si.' Prihvatio bih mirno: OK, hvala, bilo mi je zadovoljstvo”, najavio je Guardiola.
“Ljudi misle da je dovoljno da si Klopp ili Guardiola i da će tvoja ekipa dati milion golova i osvojiti dva miliona bodova. To je nije sport. Sport je proces.
Liverpool je sa Kloppom čekao tri-četiri godine da dođe do ovog nivoa. Malo po malo, to je sada najbolji tim na svijetu. Ali, to ne znači da će da osvoji sve titule svake godine. To nije ni moguće, takav tim ne postoji, niti će ikada postojat”, zaključio je.
Auto
IZ PRIČA O AMBLEMIMA U AUTOMOBILSKOJ INDUSTRIJI: Šta se dogodilo s patkama u logu Cadillaca?
Prije 49 min0
Kultura
IZDVAJA SE JEDNA SERIJA: Objavljene su ovogodišnje nominacije za septembarsku dodjelu nagrade Emmy
Prije 1h0
Regija
MONIKA ISTRAŽILA ŠTA NA HRVATSKOJ OBALI MOŽETE S 10 EURA: Rezultat će mnoge ostaviti bez teksta
Prije 1h0
Svijet
TRUMP OTKRIO DA LI JE ZAVRŠIO SA PUTINOM: "Skoro postignemo mir, a on sruši zgradu u Kijevu"
Prije 1h0
Sport
DRAMA U DIJELU BIH KOJIM DRMA DODIK: "Došli u školu i pitali za Hrvate i Srbe"
14. Jul. 20251
Sport
HRVATSKI MEDIJI SE RASPISALI: Nije ni čudo što u Bosni "mrze" Hrvatsku
13. Jul. 20252
Sport
VUČIĆ STREPI OD DOLASKA TOG ČOVJEKA U SRBIJU: Od same pomisli hvata ga panika
Prije 5h0
Sport
MIRALEM PJANIĆ OTVORIO DUŠU: "Da sam ranije za to znao, možda ne bi došao..."
Prije 20h1
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.