Auto
KAD MOJE UŠI ČUJU AUTO NA STRUJU: Sve je više poznatih svjetskih proizvođača koji misle da je...
Prije 3h0
Danas u Hercegovini oblačno vrijeme
Vijesti
26. Feb. 2020
0
U Bosni će padati slaba kiša. Jače padavine od poslijepodnevnih sati i tokom noći na četvrtak. Na planinama snijeg. U noći na četvrtak i u nizinama će padati susnježica ili snijeg, osim na jugu zemlje. Jutarnja temperatura zraka između 4 i 9°C, a dnevna između 11 i 17°C.
U četvrtak pretežno oblačno. U jutarnjim satima susnježica ili snijeg. Jutarnja temperatura zraka između -2 i 2°C, a dnevna do 10°C.
U petak prijepodne pretežno oblačno s kišom u nizinama, a na planinama snijeg. Jutarnja temperatura zraka između 1 i 5°C, a dnevna između 6 i 12°C.
U subotu umjereno do pretežno oblačno vrijeme. Jutarnja temperatura zraka između -5 i 0°C, a dnevna između 6 i 12°C.
Auto
KAD MOJE UŠI ČUJU AUTO NA STRUJU: Sve je više poznatih svjetskih proizvođača koji misle da je...
Prije 3h0
Svijet
OVAJ INFO IZ SAD-a SE ČEKAO: Donald Trump tuži Wall Street Journal zbog članka o pismu...
Prije 3h0
Regija
POLICIJA KOSOVA PRIVELA POMOĆNIKA DIREKTORA KANCELARIJE ZA KOSOVO U VLADI SRBIJE: Sumnja se da je...
Prije 3h0
Sport
"NOVI PAZAR" UGOSTIO MOSTARSKI "VELEŽ": Almedin Ziljkić igrao za "Rođene" u svom rodnom gradu
Prije 3h0
Vijesti
OGLASILI SE IZ DELEGACIJE EU: Schmidt je hitno morao upotrijebiti jedinu preostalu mjeru...
17. Jul. 20250
Vijesti
IGOR CRNADAK ZA “SB” NAKON SCHMIDTOVIH ODLUKA: "Odlična prilika za otrežnjenje u Republici Srpskoj, već sutra ujutro premijeru Viškoviću bit će…"
17. Jul. 20251
Vijesti
DRAMA NA GRANICI S HRVATSKOM: Državljanin BiH mora platiti kaznu od 32.000 maraka, sve zbog...
Prije 17h0
Vijesti
SELO GORI, A BABA SE ČEŠLJA: Schmidt odlukom nije pogodio samo Dodika, nego i ČOVIĆA
17. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.