Estrada
THOMPSON POSLIJE HIPODROMA, PJEVA NA SVADBI: Odmah reagovala žena, mladoženja mu je vrlo važan u životu
Prije 7 min0
“Pomozite da zaustavimo netačne informacije o COVID-19”, apelirali su iz WHO.
Mini market
30. Mar. 2020 31. Mar. 2020
0
Vjerujte činjenicama a ne glasinama. ČINJENICA: Koronavirus NIJE u zraku, navodi se u upozorenju koji je Svjetska zdravstvena organizacija (WHO), Ured u BiH, objavila na svojoj Facebook stranici.
Kako se ističe – virus koji uzrokuje COVID-19 se većinom prenosi preko kapljica koje se stvore kada inficirana osoba kašlje, kiše ili govori. Ove kapljice su preteške da lebde u zraku. Brzo padaju na pod ili druge površine.
Možete se zaraziti ako udahnete virus jer ste manje od jedan metar od osobe koja ima COVID-19, ili ako dodirnete kontaminiranu površinu a zatim neopranim rukama dirate oči, nos ili usta”, poručuju iz WHO.
Da bi se zaštitili, podsjećaju oni, održavajte distancu od barem jedan metar od ostalih i dezinficirajte površine koje se često dodiruju.
Redovno i temeljito perite ruke i nemojte dirati oči, nos ili usta.
“Pomozite da zaustavimo netačne informacije o COVID-19”, apelirali su iz WHO.
Estrada
THOMPSON POSLIJE HIPODROMA, PJEVA NA SVADBI: Odmah reagovala žena, mladoženja mu je vrlo važan u životu
Prije 7 min0
Svijet
DA LI SE TRUMP PROMIJENIO OD POKUŠAJA ATENTATA PROŠLE GODINE: Prijatelji i saveznici su primjetili istu stvar
Prije 12 min0
Mini market
PA U FEDERACIJU NA RELAKSACIJU: Ko je stanovnicima Istočnog Sarajeva obećao izgradnju bazena a onda slagao?
Prije 18 min0
Zdravlje
PRIRODA NUDI OBILJE: Ovo su najbolje namirnice za ljeto koje će vas istovremeno i osvježiti i zdravo nahraniti
Prije 32 min0
Mini market
ZAŠTO JE PROPALA AL JAZEERA BALKANS: Katar tražio od Foče i Đođića da odstupe i da sačuvaju televiziju - ONI ODBILI. Nakon toga ukinut je program!
12. Jul. 20253
Mini market
NASTAVLJENA SRAMOTNA TRADICIJA: "E gospodo, s ovim žive Bošnjaci Srebrenice 11. jula, pošto se delegacije pod rotacijama..."
12. Jul. 20251
Mini market
VASKOVIĆ UZBURKAO DUHOVE: „Dodik rascijepio državu, jedan distrikt je Brčko, a drugi bi postao Sarajevo...“
Prije 16h0
Mini market
PROPUSTILI SMO SVE ŠANSE ZA PROMJENU SISTEMA: Spavajte mirno, Dejtona 2 neće biti
13. Jul. 20252
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.