Evropa
NJEMAČKI KANCELAR FRIEDRICH MERZ: "Zgrožen sam što se antisemitizam ponovno rasplamsao u Njemačkoj!"
Prije 3h0
Osam osoba zaraženo je koronavirusom u posljednja 24 sata u Federaciji BiH, a u Republici Srpskoj 13 osoba.
Vijesti
23. Maj 2020 23. Maj 2020
0
U Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu u posljednja 24 sata testirano je 548 uzoraka na koronavirus.
Na testiranju je potvrđeno devet pozitivnih, ali se u jednom slučaju radi o retestiranom uzorku pacijenta iz Bihaća.
- Osam je novih zaraženih koronavirusom, jedan je iz Trnova i sedam iz Tešnja - potvrđeno je iz KCUS-a.
U Bosni i Hercegovini do sada je više od 2.370 zaraženih koronavirusom, od toga je 1.614 izliječenih. U trenutku smrti, 141 osoba bila je pozitivna na Covid-19.
U Institutu za javno zdravstvo Republike Srpske, Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske i Bolnici "Sveti vračevi" u Bijeljini u posljednja 24 sata izvršeno je testiranje 524 laboratorijska uzorka, a novi koronavirus potvrđen je kod 13 osoba u Republici Srpskoj.
Kako je saopštilo Ministarstvo zdravlja i socijalne zaštite RS, riječ je o osam žena i pet muškaraca.
Tri žene su srednje životne dobi i pet žena je starije životne dobi. Pet muškaraca je srednje životne dobi.
Prema mjestu prebivališta, po tri osobe su iz Prijedora i Banje Luke, po dvije osobe su iz Mrkonjić-Grada i Teslića i po jedna osoba je iz Dervente, Kozarske Dubice i Prnjavora.
Evropa
NJEMAČKI KANCELAR FRIEDRICH MERZ: "Zgrožen sam što se antisemitizam ponovno rasplamsao u Njemačkoj!"
Prije 3h0
Društvo
AMBASADOR BOJAN ŠOŠIĆ: "BiH sebi pravi štetu, a u očima EU ispada neozbiljna zbog neispunjenja preuzetih obaveza!" (VIDEO)
Prije 3h0
Svijet
TRUMP NAREDIO NAPAD: Američka vojska ponovo zapucala, ubijene tri osobe...
Prije 4h0
Društvo
GODIŠNJICA I POLEMIKE: Ko je i kako oslobodio Jajce?
Prije 4h0
Vijesti
EKSKLUZIVNO / SNIMILI SMO MOAMERA KASUMOVIĆA: Osuđeni glumac – pedofil ponovo je blizu djece...
13. Sep. 20251
Vijesti
PREMIJER ZDK NEZIR PIVIĆ ZA "SB": "Ispostavilo se da su Konakovićevi ‘bageri’ usmjereni protiv BiH, jer se nalaze u rukama Milorada Dodika"
13. Sep. 20250
Vijesti
DRAMATIČNE VIJESTI IZ BANJA LUKE: Tegeltija doživio tešku nesreću, helikopterom prebačen na Klinički centar
14. Sep. 20251
Vijesti
ŽURNO, U MOSTARU: Dragan Čović sazvao sjednicu HDZ-a BiH, na dnevnom redu...
14. Sep. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.