Svijet
TRUMP VEČERAS UKIDA SANKCIJE SIRIJI: "Želimo pomoći nakon građanskog rata"
Prije 17 min0
Politički direktori zemalja članica Upravnog odbora Vijeća za provedbu mira (Peace Implementation Council – PIC) danas će, drugi dan, nastaviti putem videolinka razmatranje provedbe Općeg okvirnog sporazuma za mir i sveukupnu situaciju u Bosni i Hercegovini.
Vijesti
03. Jun. 2020 03. Jun. 2020
1
Kako je najavljeno iz OHR-a, komunike s dvodnevnog sastanka Vijeća za provedbu mira će biti dostavljen medijima e-mailom i dostupan na web-stranici OHR-a.
(Fena/SB)
Svijet
TRUMP VEČERAS UKIDA SANKCIJE SIRIJI: "Želimo pomoći nakon građanskog rata"
Prije 17 min0
Svijet
ZATEGNUTI ODNOSI MOSKVE I BAKUA: Azerbajdžan pretresao prostorije ruske televizije
Prije 17 min0
Ekonomija
SUNOVRAT TZV. "BOLJEG DIJELA BiH": Stanje u javnim preduzećima u RS je šokantno
Prije 21 min0
Zdravlje
KORISNE PREPORUKE FARMACEUTA: Ovo je greška koju porodice najčešće prave prije odmora
Prije 25 min0
Vijesti
NEŠTO SIGURNO SPREMAJU: U Sarajevo ušao konvoj vojnih vozila EUFOR-a
28. Jun. 20250
Vijesti
BORJANA KRIŠTO DOVEDENA PRED ZID: Mora imenovati Vukanovića...
Prije 15h2
Vijesti
TUŽNA VIJEST IZ SARAJEVA: Napustio nas je prof. dr. Emir Solaković, veliki čovjek i vrsni hirurg
29. Jun. 20251
Vijesti
MIRO LAZOVIĆ ZA "SB" O PREDMETU KOVAČEVIĆ: "Kratkovidna politika 'Trojke' ne shvaća da je Čović neraskidivo vezan za rušilačku politiku Dodika"
28. Jun. 20253
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.