LJUDI MOJI, JE LI TO MOGUĆE: Pogledajte promašaje godine u izvedbi zvijezda Juventusa, Ronaldo se obrukao, ali nije jedini...

Nogometaši Juventusa slavili su sa 4:0 u Torinu protiv Leccea u prvom meču 28. kola italijanske Serije A, ali su utakmicu obilježila dva nevjerovatna promašaja.

• 27. Jun. 2020  27. Jun. 2020

• 0

Portugalac je u prošlom kolu imao poražavajući pokušaj iz slobodnog udarca, kada se obrukao i šutirao visoko preko gola, a sinoć je u 41. minuti promašio zicer protiv Leccea.

Jednu čistu loptu potpuno je sam s nekoliko metara glavom poslao iznad gola gostiju.

Nakon Cristiana Ronalda, veliku šansu za Juventus imao je i Federico Bernardeschi u 43. minuti.