Ekonomija
BERBA JE PRI KRAJU: Malinari traže 10, otkupljivači nude oko 6,5 maraka - "Prinosi su jako loši ove godine"
Prije 26 min0
Po završetku obraćanja Ane Brnabić i Zlatibora Lončara građanima Novog Pazara, za njima je u Opštu bolnicu utrčala mlada Senada Jašarević, čija je majka sinoć umrla od korone, dok joj je otac u teškom stanju a, kako kaže, za njega nije bilo mjesta u bolnici.
Regija
30. Jun. 2020 30. Jun. 2020
1
Uplakana Senada je govorila Brnabić i Lončaru da je dosta sa lažima, kao i da je tačno da u Novom Pazaru nema ničega, jer joj je majka umrla bez kiseonika, prenosi Nova.rs.
“Hoću da kažem, moram da kažem da je sve laž. Ovo je neizdržljivo. I nemojte više da nas vrijeđate vašim izjavama, našu inteligenciju, dosta je više! Nađite načina da pomognete, da sačuvamo još života”, vikala je Jašarević.
Brnabić je odgovorila: “Molim vas, recite mi šta je laž, da bismo znali šta da uradimo?”
“Šta je laž? Laž je da imamo kiseonika, da imamo zdravstvenih radnika, da imamo uslove. Nemamo ništa, ljudi! Opšti je kolaps. Njima (ljekarima) svaka čast. Oni su heroji”, rekla je Jašarević.
“Nemojte više da nas pravite budalama, molim vas, izjave nam ne trebaju, prošli su izbori. Zar su izbori bili važniji od naših života? Od naših majki, od naše braće? Omladina nam umire!”, rekla je uplakana Senada Jašarević.
Ministar Lončar je rekao da ne postoji sistem koji na sve može da reaguje, “Vidjeli ste šta je bilo u Italiji, Americi”, rekao je Lončar.
Podsjetimo, premijerku Srbije i ministra zdravlja Zlatibora Lončara u Novom Pazaru dočekali su povici nezadovoljnih građana koji su ih pitali zašto nisu donijeli ništa od opreme, vičući da je na hiljade ljudi zaraženo, dok mnogi umiru.
Oni su obišli Opštu bolnicu u ovom gradu, a njihovo obraćanje neprekidno je bilo praćeno nezadovoljnim povicima okupljenih.
Ekonomija
BERBA JE PRI KRAJU: Malinari traže 10, otkupljivači nude oko 6,5 maraka - "Prinosi su jako loši ove godine"
Prije 26 min0
Estrada
ANA BEKUTA SINOĆ JE OTKAZALA KONCERT NA ZAPADU SRBIJE: Razlog je tragedija koja se dogodila na Drinskoj regati
Prije 36 min0
Sjećanje
GODIŠNJICA PONOVLJENOG ZLOČINA U HERCEGOVINI: Njemačka vojska i ustaše 1943. likvidirale su više od 60 Bošnjaka, 50 godina kasnije, pripadnici HVO-a i HV-a su...
Prije 46 min0
Sport
PREDSJEDNIK BEOGRADSKOG PARTIZANA DIREKTNO: "Lično sam zvao Džanana Musu da dođe kod nas, dali smo mu ponudu, ali on je..."
Prije 1h0
Regija
PLENKOVIĆ I GRLIĆ RADMAN OSVANULI NA PLAKATIMA: "Traže se zbog saučesništva u genocidu"
10. Jul. 20250
Regija
TEOLOG KOJI JE POTRESAO SRBIJU ZBOG GENOCIDA U SREBRENICI: Održao lekciju patrijarhu, Vučiću, studentima…
11. Jul. 20251
Regija
PREDSJEDNICA KOSOVA ŠOKIRALA REGION: "Trump je nedavno spriječio napad Srbije na Kosovo!" (VIDEO)
10. Jul. 20250
Regija
PANIKA NA BALKANU: Pogledajte šta sada rade njemački turisti
10. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.