Show
GDJE ŠKOLJKE SKUPA: Evo gdje se kupa i ljetuje glumica Nicole Kidman (FOTO)
Prije 6 min0
Predsjednik Domovinskog pokreta Miroslav Škoro rekao je u utorak da se nije odazvao na premijerov poziv opoziciji na sastanak, ocijenivši ga "neformalnim sastankom bez odgovarajuće forme komunikacije" s obzirom na ozbiljnost situacije, ali da razgovarati "svakako treba".
Regija
14. Jul. 2020 14. Jul. 2020
0
Predsjednik Domovinskog pokreta (DP) održao je konferenciju za novinare o uvođenju eura i aktuelnoj političkoj situaciji.
Upitan o mogućnosti da bude potpredsjednik Sabora, Škoro je rekao kako ostavlja medijima da do konstituiranja Sabora "još malo kalkuliraju".
"Vidjet ćemo što će odlučiti ljudi koji kreiraju politiku u Hrvatskoj, hoće li biti 3, 4 ili 5 potpredsjednika. Kada nas budu ozbiljno pozvali na razgovor, mi ćemo tome ozbiljno pristupiti", izjavio je Škoro.
Na upit o učestvovanju SDSS-a u Vladi, Škoro je rekao kako su iz HDZ-a kazali da će koalirati sa strankama istih svjetonazorskih pogleda na stanje u Hrvatskoj i rješenje različitih problema.
"Očito se oni prepoznaju u suradnji sa SDSS-om, kojeg je napravio ratni zločinac Goran Hadžić", dodao je.
"Mislim da je to samo nastavak onoga što su radili do sada i ispunjavaju jedno od svojih predizbornih obećanja; kontinuitet vladavine će biti i dalje sa SDSS-om i nešto malo 'žetončića'", ustvrdio je.
Show
GDJE ŠKOLJKE SKUPA: Evo gdje se kupa i ljetuje glumica Nicole Kidman (FOTO)
Prije 6 min0
Vijesti
IZ SINDIKATA TVRDE: Radnik ViK-a koji je prijavio korupciju Uredu za borbu protiv korupcije KS nezakonito dobio otkaz?
Prije 9 min0
Mini market
HISTORIČAR HRVOJE KLASIĆ: Šešeljev i Vučićev odnos prema onome što se događalo 1990-ih ostao je isti
Prije 19 min0
Društvo
GOVOR MRŽNJE S RAZGLASA ISPRED CRKVE: Ministar Dizdar najavio krivične prijave zbog sinoćnjeg incidenta u Srebrenici
Prije 20 min0
Regija
PLENKOVIĆ I GRLIĆ RADMAN OSVANULI NA PLAKATIMA: "Traže se zbog saučesništva u genocidu"
10. Jul. 20250
Regija
TEOLOG KOJI JE POTRESAO SRBIJU ZBOG GENOCIDA U SREBRENICI: Održao lekciju patrijarhu, Vučiću, studentima…
Prije 18h1
Regija
ADVOKAT IZ HRVATSKE OBJASNIO: "Nema sumnje da je pozdrav 'Za dom spremni' protuustavan"
09. Jul. 20250
Regija
PREDSJEDNICA KOSOVA ŠOKIRALA REGION: "Trump je nedavno spriječio napad Srbije na Kosovo!" (VIDEO)
10. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.