Politika
SMJENA U SKUPŠTINI TK OTVORILA NOVI PROBLEM: DF dobio nazad poziciju predsjednika, ali nema zastupnika koji ustavno može zauzeti to mjesto – kadrovska pat pozicija
Prije 18 min0
DS je i u novom izdanju prepoznatljiv.
Auto
15. Sep. 2020 15. Sep. 2020
3
Citroen DS, na ovim prostorima poznatiji kao Žaba, bio je i ostao jedan od najlegendarnijih automobila prošlog stoljeća. Sad se vratio.
Nema sumnje kako je DS bio auto ispred svog vremena, a neki misle kako je malo potrebno da se uklopi u novi milenij. Jedan od njih je Sang Won Lee, koji je odlučio ponuditi novu interpretaciju neobičnih linija Citroenove luksuzne krstarice lansirane 1955. godine, a koja se na tržištu zadržala puna dva desetljeća. DS je i u novom izdanju prepoznatljiv te bi se itekako isticao na cestama. Prepoznatljive linije i moderne tehnologije, u ovom izdanju bi imao čak i tržišno opravdanje. Pogotovo u električnoj verziji. Kako je to zamislio ovaj daroviti dizajner možete vidjeti na njegovoj stranici.
Uostalom, u današnje vrijeme, kad je sve više primijetan nedostatak kreativnosti, povratak na ovako dobru bazu i nije loša ideja, zar ne?
(Index.hr)
Politika
SMJENA U SKUPŠTINI TK OTVORILA NOVI PROBLEM: DF dobio nazad poziciju predsjednika, ali nema zastupnika koji ustavno može zauzeti to mjesto – kadrovska pat pozicija
Prije 18 min0
Regija
"NJEMAČKA SE NAJBRŽE NAORUŽAVA NA SVIJETU" Vučić spominjao vojni savez Prištine, Tirane i Zagreba, pa poručio - "Usmjeren je protiv Srbije" (VIDEO)
Prije 25 min0
Vijesti
"BOSNA JE NA STOLU, A MI NE SJEDIMO ZA NJIM": Izetbegović upozorio da se o sudbini BiH odlučuje bez Bošnjaka i najavio da zna šta se sprema u Banjoj Luci (VIDEO)
Prije 33 min0
Vijesti
IVICA PULJIĆ DONOSI INFORMACIJE IZ WASHINGTONA: "Daniel J. Lawton otkrio šta je u samom središtu američke politike prema BiH" (VIDEO)
Prije 47 min0
Auto
KRAJ PRIČE: Ovakav BMW više se neće proizvoditi, sve je gotovo...
23. Mar. 20260
Auto
TEŽAK UDARAC AUTOINDUSTRIJI: Dvije slavne kompanije prestaju isporuku vozila na Bliski istok...
24. Mar. 20260
Auto
KINEZI SE NE ŠALE: Stiže električni automobil koji će "pomesti" konkurenciju, ovo mu je najveći adut...
Prije 17h0
Auto
DOBRO ZNATI DOK CIJENE GORIVA SKAČU: Evo kako smanjiti potrošnju tokom vožnje
Prije 3h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 3
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.