POTPUNA DOMINACIJA IBRE: Fantastični Ibrahimović odveo Milan do pobjede (VIDEO)

Promašivali su prije uvodnog gola i Ibrahimović, kao i Matteo Gabbia i Ismael Bennacer, a onda je Zlatan u 35. minuti pogodio za vodstvo Rossonera nakon nebeskog skoka. To je bio i rezultat prvog dijela.

• 21. Sep. 2020  21. Sep. 2020

• 0

Fudbaleri Milana na najbolji mogući način ušli su u novu sezonu Serije A pobjedom nad Bolognom rezultatom 2:0.

Oba gola dao je neuništivi Zlatan Ibrahimović.

Igrao se 50. minut kada je Milan dobio jedanaesterac, a siguran realizator bio je upravo Ibrahimović za 2:0, piše Sportcentar.

Vrlo brzo je Ibra mogao i do het-trika, ali je promašio veliki zicer nakon što je zaobišao gostujućeg golmana.

Do kraja je Bologna i ostala sa igračem manje, jer je u finišu susreta pocrvenio Mitchell Dijks.

Ostalo je 2:0, a vrijedi napomenuti da je nastup upisao i Rade Krunić koji je ušao u finišu utakmice.

Teo Ernandes poslao je dobar centaršut, koji je ispratio Ibrahimović i glavom zatresao mrežu.

Skorupski je u 47. minutu odbranio dobar udarac Ibrahimovića, a dvije minuta kasnije je Benaser srušen u kaznenom prostoru.

Sudija je pokazao na bijelu tačku i Ibrahimović je rutinski penal pretvorio u pogodak.