Šareni svijet
ČUVENI BIVŠI FUDBALER POZIVA NA AKCIJU: "Vrijeme je da FIFA i UEFA suspenduju Izrael"
Prije 12 min0
Milan večeras protiv norveškog Bodo-Glimta igra susret trećeg pretkola Evropske lige, ali bez Zlatana Ibrahimovića.
Sport
24. Sep. 2020 24. Sep. 2020
0
Zlatan Ibrahimović pozitivan je na koronavirus.
U Milanu je najprije brazilski stoper Leo Duarte bio pozitivan na koronavirus, a on je nastupao i u meču protiv Bologne. Na dan utakmice s norveškim predstavnikom u Evropskoj ligi, stigla je vijest da je pozitivan i Ibrahimović.
Umjesto Ibre, u napadu će večeras igrati mladi Colombo, a "Rossoneri" bi bez Šveđanina mogli biti i protiv Crotonea u Seriji A, ali najvažnije je da se on oporavi i da bude dobro na kraju. U svakom slučaju, peh za Milan s obzirom na to da je 38-godišnji Ibra u ponedjeljak navečer sa dva pogotka sam donio pobjedu nad Bolognom, javlja Sportsport.ba.
Šareni svijet
ČUVENI BIVŠI FUDBALER POZIVA NA AKCIJU: "Vrijeme je da FIFA i UEFA suspenduju Izrael"
Prije 12 min0
Šareni svijet
UKINUTO PRAVILO UVEDENO NAKON TERORISTIČKIH NAPADA: Označen kraj šetnje bosih nogu kroz terminale
Prije 15 min0
Hronika
TRAGEDIJA NA SJEVERU BiH: Starica izgorjela u požaru porodične kuće
Prije 20 min0
Vijesti
STIGAO POZIV IZ PARIZA: Članovi Predsjedništva BiH krajem oktobra putuju u Francusku na sastanak sa Macronom
Prije 28 min0
Sport
NEVJEROVATNE SCENE U SUSJEDSTVU: Hrvatska deportirala prvaka Europe u Srbiju, razlog je...
Prije 11h0
Sport
O NJEMU BRUJI ŠPANJOLSKA: Najbolji bh. sudac bez milosti, dva penala i crveni karton za zvijezdu Real Madrida
17. Sep. 20250
Sport
NEVIĐENA I BRUTALNA KAMPANJA PROTIV IRFANA PELJTE ZBOG PENALA ZA REAL: "Ovo je sramota!"
Prije 22h1
Sport
BiH U DRUGOM ŠEŠIRU ŽRIJEBA ZA LIGU NACIJA: Poznati mogući rivali
15. Sep. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.