Politika
POTPUNO RASULU U SDS-u: Članovi Skupštine i Gradskog odbora podnijeli ostavke
Prije 10 min0
...Zadra.
Šareni svijet
12. Okt. 2020 12. Okt. 2020
0
Na Facebook stranici "Dnevna doza prosječnog Dalmatinca" osvanula je fotografija snimljena kod Zadra koja je nasmijala mnoge ljubitelje automobila.
"Za to vrijeme u Zadru...", stoji uz opis fotografije na kojoj se vidi kako Yugo zadarskih registracija pretječe Teslu stranih registracija. Fotografija je u sat vremena prikupila skoro 4.000 lajkova i mnoštvo komentara.
"Voziš jugu i svi te znaju dugo", "Yugo power, vjerojatno Tesli riknule baterije", "To je bio automobil za sve", "Neka se zna tko je gazda u dvorištu", "To jugić, daj gas, raspali", bili su samo neki od komentara.
Politika
POTPUNO RASULU U SDS-u: Članovi Skupštine i Gradskog odbora podnijeli ostavke
Prije 10 min0
Evropa
VLADAVINA PRAVA SVE UGROŽENIJA: Među državama koje nazaduju i jedna iz bh. susjedstva...
Prije 11 min0
Vijesti
USTAVNI SUD FBiH DONIO ODLUKU: Termin "županija" mora se izbaciti iz upotrebe
Prije 16 min0
Šareni svijet
FASINACIJA KOJA TRAJE: Terapeuti objašnjavaju zašto Trumpa toliko privlači zlatna boja
Prije 17 min0
Šareni svijet
DŽEKO, ČUJEŠ LI: Navijač koji je dovio za pobjedu u Cardiffu javno zatražio dres za kćerkin rođendan – i poručio da će doviti i u utorak iz Norveške (VIDEO)
28. Mar. 20260
Šareni svijet
EMOTIVAN PRIZOR ISPRED DŽAMIJE AL-AKSA: Palestinski zaštitar je viđen kako hrani mačke lutalice na praznom kompleksu
Prije 17h0
Šareni svijet
NEVJEROVATNO: Pogledajte za koliko neki prodaju ulaznice za utakmicu u Zenici...
27. Mar. 20260
Šareni svijet
DRAMA U NJEMAČKOJ: Požar progutao diskoteku, 750 ljudi uspjelo se spasiti, stižu snimke s lica mjesta...
29. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.