DOMAĆEM GOLMANU JOŠ SE VRTI U GLAVI: Pogledajte novu majstoriju zvijezde PSG-a Kyliana Mbappea…

PSG je u 7. kolu Ligue 1 savladao na gostovanju Nimes rezultatom 4:0.

• 17. Okt. 2020  17. Okt. 2020

• 0

Iako je stigao u Nimes bez pola tima, PSG je na kraju lagano došao do pobjede, a briljirao je Kylian Mbappe.

Pomogao je gostima neoprezni Landre, koji je isključen nakon 12 minuta igre nakon što je Rafinhu žestoko udario, a zatim je PSG upalio motore.

Sjajni Kylian Mbappe je zabio za 0:1 u 32. minuti meča i ovaj rezultat se na semaforu zadržao do 78. minute meča.

Tada je Florenzi zabio za 0:2, pet minuta kasnije Mbappe zabija za 0:3, a tačku na ovaj meč u 88. minuti postavlja Sarabia za konačnih 0:4. Sarabia je upisao i dvije asistencije u ovom meču.