Auto
LUKSUZ KOJI VAS NA AUTOCESTAMA U HRVATSKOJ MOŽE KOŠTATI 260 EURA:: Ovo su najčešće greške
Prije 2h0
U Češkoj je u posljednje dvije sedmice situacija sa pandemijom potpuno izmakla kontroli.
Svijet
18. Okt. 2020 19. Okt. 2020
0
U centru Praga u nedjelju je došlo do velikih nereda nakon što je policija odlučila 'razbiti' prosvjed protiv restriktivnih mjera koje je češka vlada najavila u namjeri da zaustavi širenje virusa covid-19.
U okršajima s policijom ozlijeđeno je najmanje 20 osoba, a češki mediji navode da su u neredima sudjelovali nogometni navijači koji su se pobunili protiv zatvaranja barova i restorana, ali i zabrane prisustvovanja na sportskim utakmicama.
U Češkoj je inače na snazi zabrana okupljanja više od 500 ljudi, a kada je policija shvatila da se na trgu već nalazi nekoliko tisuća prosvjednika, krenula je u akciju. Uslijedio je žestoki obračun, letjele su boce, baklje i kamenice, a snage reda upotrijebile su suzavac i vodene topove.
Posljednja dva tjedna u Češkoj je situacija s pandemijom potpuno izmakla kontroli. U samo desetak dana broj dnevnih slučajeva poveća se s 500 na preko sedam tisuća. Upravo zbog tih okolnosti iz češke vlade najavili su da razmišljaju o potpunom lockdownu.
Auto
LUKSUZ KOJI VAS NA AUTOCESTAMA U HRVATSKOJ MOŽE KOŠTATI 260 EURA:: Ovo su najčešće greške
Prije 2h0
Kultura
SYLVESTER STALLONE PRIZNAO KOJI JE NAJBOLJI AKCIONI FILM KOJI JE SNIMIO: "Bio sam jako zadovoljan i iskreno sam mislio..."
Prije 2h0
Društvo
VELIKI USPJEH U16 VATERPOLO REPREZENTACIJE BiH U LJUBLJANI: Neum slavi bronzane momke
Prije 2h0
Estrada
MITAR MIRIĆ PROGOVORIO O KARIJERI I FINANSIJAMA: "Šaban i ja smo bili najskuplji"
Prije 3h0
Svijet
LOŠE VIJESTI ZA PUTINA: Donald Trump otkrio naredni potez, na ovo se dugo čekalo...
Prije 20h1
Svijet
KAKAV ĆE TO UDAR BITI: Izvori otkrivaju šta Trump zapravo priprema Putinu...
12. Jul. 20250
Svijet
ZAGRLILA GA I ZAPLAKALA: Emine Erdogan "preplavile" suze nakon govora supruga (VIDEO)
12. Jul. 20250
Svijet
NAKON DUGE I TEŠKE BOLESTI: Preminuo bivši predsjednik najmnogoljudnije afričke zemlje...
Prije 20h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.