Vijesti
ŽELJKU KOMŠIĆU IMAO OPERACIJU SRCA: Poznato u kakvom je stanju i kad se vraća na posao
Prije 18 min0
Riječ je o izvještaju “The Deloitte Technology Fast 50” za Centralnu Evropu, za 2020. godinu.
Ekonomija
21. Nov. 2020 21. Nov. 2020
0
Banjalučka kompanija GotSolution d.o.o. našla se na listi “Rising Stars” (Zvijezde u usponu) globalne konsultantske kuće Deloitte.
Riječ je o izvještaju “The Deloitte Technology Fast 50” za Centralnu Evropu, za 2020. godinu.
U ovom izvještaju Deloitte rangira 50 najbrže rastućih tehnoloških kompanija u ovom dijelu svijeta prema ukupnim prihodima, ali BiH godine nema nijednog predstavnika na toj listi.
Lista “Rising Stars” je odvojeni segment izvještaja, i na njoj se nalazi Banjalučka kompanija, što je ogroman uspjeh, piše Biznis info.com.
Firma se bavi razvojem softvera a njen vlasnik je Vladimir Sukara. Ona se našla na 22. poziciji na listi zvijezda u usponu sa rastom od 131 posto.
Pojašnjavajući listu “Rising Stars”, u izvještaju se navodi: “Deloitte rangira firme koje pokazuju velik potencijal, ali nisu dovoljno zrele da udovolje kriterije za glavnu kategoriju Fast 50”.
Inače, Got Solutions d.o.o. iz Banja Luke, je firma čiji je fokus rada razvoj softverskih rješenja korištenjem JavaScript programskog jezika.
Kompanija je vlasnik brenda «JSGuru» i čini je tim mladih stručnjaka koji dijele strast za kreiranje efektivnih i efikasnih softverskih rješenja u vidu web i mobilnih aplikacija.
Kako se ranije pisalo, kompanija nudi usluge od savjetovanja, dizajna preko pisanja koda, uspostavljanja arhitekture, testiranja i cloud implementacije. U timu ove kompanije nalaze se i profesionalci sa preko 15 godina iskustva u razvoju softvera u raznim ulogama i industrijama.
Vijesti
ŽELJKU KOMŠIĆU IMAO OPERACIJU SRCA: Poznato u kakvom je stanju i kad se vraća na posao
Prije 18 min0
Vijesti
BEZ ODOBRENJA NOSILI GRB VOJVODE: Da li će oficiri OSBiH odgovarati za kršenje zakona?
Prije 19 min0
Hronika
NEZAPAMĆEN VANDALSKI ČIN: Spomenik sjećanja na genocid u Srebrenici u Grazu uništen za manje od 48 sati
Prije 35 min0
Vijesti
NSRS I DANAS ZASJEDA: Karan najavio pomoćni sastav policije
Prije 50 min0
Ekonomija
HERCEGOVCI OPUSTOŠILI TRGOVINU U METKOVIĆU: U kolica trpaju sve redom, na granici im vrate novac
Prije 20h0
Ekonomija
BIVŠI DIREKTOR ELEKTROPRIVREDE UPOZORAVA: Apartmani na Bjelašnici plaćaju manje, a porodice s djecom više
02. Jul. 20250
Ekonomija
ZAVLADALA PANIKA U NJEMAČKOJ, OVO BI MOGLO POGODITI I BOŠNJAKE: Jako se boje jedne stvari
01. Jul. 20251
Ekonomija
PREBOGATA DRŽAVA U KOJOJ ŽIVE BROJNI BOŠNJACI SUOČAVA SE S NAJGORIM: Ovo je skroz neočekivano
30. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.