DEMIROVIĆ KAO KAPITEN BRILJIRA U BUNDESLIGI: Pogledajte gol i asistenciju protiv Bochuma

I danas je naš napadač bio raspoložen tokom utakmice 3. kola u kojem je Augsburg ugostio Bochum.

• 02. Sep. 2023  02. Sep. 2023

• 0

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermedin Demirović igra u odličnoj formi ove sezone u kojoj s kapitenskom trakom predvodi svoj Augsburg u Bundesligi, piše Klix.ba.

Deset minuta prije kraja prvog poluvremena Demirović je sjajno s lijeve strane uposlio Belju koji je matirao golmana za 1:0. Bila je to Demiroviću treća asistencija u sezoni.

Asistenciju pogledajte ovdje.

Prvo poluvrijeme je ipak okončano rezultatom 1:1 jer je u trećoj minuti sudijske nadoknade pogodio Asano.

Demirović je potom u 62. minuti postigao i pogodak nakon što je odlično pratio akciju poslije koje mu se lopta odbila na nogu nakon što je zatresla stativu.

Gol pogledajte ovdje.

Ipak, slavlje je trajalo svega dvije minute jer je sjajno raspoloženi Asano ponovo pogodio za 2:2.