TRILER U ENGLESKOJ: Manchester United primio gol u petoj minuti sudačke nadoknade, a onda je uslijedio ludi završetak….

Crveni vragovi dominirali su u prvom poluvremenu u Molineuxu, postigavši ​​dva gola.

• 02. Feb. 2024

• 0

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su u trileru na gostovanju Wolverhampton s 4-3 u 22. kolu engleske lige i popeli se na sedmo mjesto prvenstvene tabele s 35 bodova.

U petoj minuti s ruba šesnaesterca precizan je povratak u ekipu Marcusa Rashforda, a drugi pogodak za tim iz Manchestera postigao je Rasmus Hoejlund iz blizine u 22. minuti.

U drugom dijelu United je imao nekoliko prilika za povećanje vodstva, ali ih je redom prosuo.

Kazna je uslijedila u 68. minuti, kada je jedanaesterac uspješno realizirao Pablo Sarabia.

Samo sedam minuta kasnije Scott McTominay je uz malo sreće povisio vodstvo gostiju, no drami tu nije bio kraj.

Prvo je u 85. minuti nakon konfuzije u šesnaestercu Max Kilman pogodio iz ugla, a Pedro Neto izjednačio je u petoj minuti sudijske nadoknade.

No samo dvije minute kasnije 18-godišnji Kobbie Mainoo nakon briljantnog solo poteza pogađa za konačnih 4-3.