OVO SE NE BRANI: Da li je ovo najsavršenije izveden penal ikada? (VIDEO)

Da je postojala paučina lopta bi je počistila, a pitanje je koliko golmana bi bilo potrebno da odbrani ovaj udarac sa bijele tačke koji možete da pogledate i ovdje.

• 07. Maj 2024

• 0

Nogometaši Eibara pobijedili su Amorebietu rezultatom 5:0 u 38. kolu španske druge lige, a utakmicu je obilježio fantastičan gol Agera Aketxea.

Na tri kola do kraja Eibar zauzima treću poziciju sa 64 bodova, tri manje od Valladolida i Leganesa i tri više od Espanola. Treće mjesto garantuje doigravanje za plasman u La Ligu, a prva dva direktan skok u viši rang.

Domaći tim je do prednosti stigao u 10. minutu golom Stoichkova, a u trećem minutu nadoknade prvog dela Aketxea je na perfektan način izveo jedanaesterac.

U nastavku je Eibar stigao do nova tri gola preko Korpasa, Jona i De la Fuentea.