Hronika
ZABILJEŽENO VIŠE KRAĐA: Državljanin BiH "odrađivao" bicikla po Austriji pa ih slao u Srbiju
26. Avg. 20230
Naš fotoreporter bio je na licu mjesta, pogledajte šta je zabilježio.
Društvo
21. Sep. 2020 21. Sep. 2020
0
Ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adi Kalem, gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka i GIZ projek-menadžer Julia Nagel obišli su radilište gdje se postavlja natkriveni parking za bicikla na lokaciji pored bazena na Otoci.
Pilot-projekt postavljanja parkinga podržan je kroz regionalni projekt “Održiva urbana mobilnost u zemljama Jugoistočne Evrope II” u okviru njemačke razvojne saradnje, u kojem su Grad Sarajevo i Kanton Sarajevo partneri. Regionalni projekt dio je Otvorenog regionalnog fonda za jugoistočnu Evropu - energetska efikasnost (ORF-EE), koji implementira GIZ u ime njemačke vlade.
Naš fotoreporter bio je na licu mjesta, pogledajte šta je zabilježio.
Hronika
ZABILJEŽENO VIŠE KRAĐA: Državljanin BiH "odrađivao" bicikla po Austriji pa ih slao u Srbiju
26. Avg. 20230
Šareni svijet
BICIKLOM OKO SVIJETA: Mostar došao na red nakon trogodišnjeg putovanja
26. Nov. 20220
Ekonomija
SVJETSKO, A NAŠE: Bicikli iz Travnika nadahnjuju čak i razvojni tim Mercedesa u Stuttgartu…
08. Apr. 20200
Vijesti
TAJKUNI U BiH PRIVATIZIRALI I "SUNCE": Sumnjive radnje u kojima se peru milijarde KM
Prije 19 min0
Regija
VATRENI DANI NA MORU: Širom Hrvatske paklene noći, nastavljaju se i danas
Prije 30 min0
Vijesti
NSRS DANAS PONOVO ZASJEDA: Dodik traži za međunarodno lobiranje još 40 miliona KM?
Prije 33 min0
Vijesti
TOPLOTNI VAL SE NASTAVLJA: Kakvo nas vrijeme očekuje do subote, evo kad su pljuskovi i grmljavina
Prije 38 min0
Društvo
PRIVUKAO PAŽNJU ZBOG SVOJE BURNE PROŠLOSTI: Bilal Bosnić ima 18 djece, od kojih većina studira i bilježi zapažene uspjehe
29. Jun. 20250
Društvo
SRĐAN PUHALO O BEOGRADSKOM PROTESTU I JOŠ PONEČEMU: "Nisu ni Srbi što su nekad bili..."
29. Jun. 20250
Društvo
RIGOROZNA PRAVILA: Pušači koji putuju u Hrvatsku moraju obratiti posebnu pažnju kako ne bi dobili ogromnu kaznu
30. Jun. 20250
Društvo
EKOLOŠKA KATASTROFA U BiH: Pukao ventil u jednoj od najvećih bh. fabrika, crveni mulj završio u rijeci
Prije 10h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.