ODIGRANE DVIJE UTAKMICE 15.KOLA PREMIJER LIGE: U Doboju kod Kaknja bez golova, u Trebinju Handžić u finišu srušio Široki Brijeg

Leotar je u Trebinju savladao Široki Brijeg sa 1:0.

• 22. Okt. 2022  22. Okt. 2022

• 0

U terminu od 14:30 odigrana su dva duela 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Igman je u Doboju kod Kaknja dočekao ekipu Borca.

Prva prava prilika na utakmici bila je u 43. minuti. Bešagić je šutirao, ali je golman Borca Ćetković bio na visini zadatka.

U drugom dijelu preslikana slika iz prvog poluvremena, tako da do kraja susreta nije bilo promjene rezultata, tako da je ostalo 0:0.

Prvo veće dešavanje na meču bilo je u 48. minuti kada je Aćimović bio neprecizan sa 11 metara.

Gol za velika tri boda postigao je Handžić u 88. minuti na asistenciju Milovića.

Treba istaći da je Široki Brijeg od 70. minute igrao sa igračem manje nakon što je Bagarić dobio drugi žuti karton.